, pondělí 18. 9. 2023, 18:00, Na Stínadlech
(1:1)

Dukla Praha:

Nytrová - Cermanová, Kalinová, Králová, Osvaldová, Veselá, Hemrová, Gajzlerová, Voříšková, Kolingerová K. - Kohoutová, Sudková, Yagoubová, Havránková, Trefná

Branky: 18.Matouschková - 21., 54.Gajzlerová, 69.Kolingerová K.

Tomáš Lauko, trenér: "Další utkání se nám povedlo výsledkově i herně. Po celé utkání jsme byli aktivnější tým. Soupeř se prezentoval hrou nakopavanými míči. Po jedné z akci se tým Teplic ujal vedení po naší nedůsledné hře v obraně a chybě naší brankářky ,kdy po střele z hranice velkého vápna na mokrém terénu skončil míč mezi nohama v naší sítí. Do přestávky jsme stačili vyrovnat po střele z 20 metrů, kdy se do míče opřela Lenka Gajzlerová. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním vstřelit další branky a to se nám podařilo a po brankách Lenky Gajzlerové a Kláry Kolingerové jsme zvítězili 3:1. Devčata zaslouží pochvalu za předvedený výkon. V utkání bylo vidět několik pěkných akci, které neskončily dalšími brankami v síti Teplic."