Fanoušci

Fanshop
Fanshop
Fanklub
Fanklub
Dukla TV
Dukla TV
Ke stažení
Ke stažení
Hlasatel
Hlasatel z Julisky
Ptejte se
Ptejte se
Newsletter
Newsletter
Fotogalerie
Fotogalerie
Diskusní fórum
Diskusní fórum

Rozlučka fanoušků se sezonou. Fanklub znovu pořádá dukláckou dokopnou

neděle 17. 4. 2022 | Redakce

logoK příležitosti posledního utkání základní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v Drnovicích proti Vyškovu organizuje náš fanklub tradiční dukláckou dokopnou. Ta se uskuteční ve dnech 13.-15. května v rekreačním středisku obce Suchý na Moravě.


Jiří Werich Petrášek: Moje srdce bije pro Duklu

čtvrtek 11. 3. 2021 | Lukáš Šonský

logoHerec, moderátor, spisoval i velký fotbalový fanoušek. Jiří Werich Petrášek chodil na Julisku už jako kluk a Dukla pro něj vždy byla srdeční záležitostí. Klubu bude nově také pomáhat jako člen produkce při domácích zápasech.


Rodiče a fanoušci podporují mládež Dukly

úterý 22. 12. 2020 | Redakce

logoKalendářní rok 2020 byl prvním uceleným obdobím fungování spolku Rodina DUKLA ži(v)je, z.s., jenž spravuje dary na podporu činnosti mládeže FK Dukla Praha.


Dukla klub se stal oficiálním patronem mládeže fotbalové Dukly

pondělí 12. 10. 2020 | Redakce

logoPrivátní fanouškovský projekt „Dukláci Dukle, Dukláky duklákům“ splnil své krátkodobé poslání. Mincí „1 Duklák“ v roce 2018 důstojně připomenul 70. výročí klubu, pomohl znovuoživit fandukláckou komunitu a do vztahu s mládeží FK Dukla Praha zapojil Dukla klub, z.s. Podvakrát fanoušci a fanynky finančně na mládež i přispěli, a to celkovou částkou 71.000 Kč. V roce 2019, cestou FK Dukla z.s., na nákup bezpečnějších branek na tzv. Katovnu Julisky, kde fotbálčata nejvíc trénují, a 6. října 2020, prostřednictvím spolku Rodina Dukla ži(v)je, do sociálního programu pro fotbalovou omladinu Dukly. Za to vše patří všem zúčastněným velký dík.


Fanklub zve všechny fanoušky na výjezd do Pardubic

neděle 8. 9. 2019 | Redakce

logoVážení přátelé - duklačky a dukláci

V sobotu 14.9. svedeme v Pardubicích přímý souboj o první místo v tabulce, tudíž by bylo záhodno, aby se fanoušci dostavili v co nejhojnějším počtu a povzbudili naše hráče v boji.


Výjezd do Hradce Králové

pondělí 22. 7. 2019 | Redakce

logoDalší stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu