A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté  
28. ne 12. 5. 2024 Dukla Praha Prostějov3:2(1:1)
29. ne 19. 5. 2024 Táborsko Dukla Praha17:00 

Dukla postupuje do první ligy

neděle 12. 5. 2024 | David Zlomek a Martin Bartošek

logo Před zápasem s Prostějovem byly pro Duklu karty rozdány jasně. Výhra se rovná přímému postupu do FORTUNA:LIGY. Soupeřem byl ale Prostějov, který se snaží v boji o sestup o každý bod. Taky to tak vypadalo, soupeř se dvakrát dostal do vedení, nicméně v závěru utkání udeřil Tomáš Vondrášek a Muris Mešanović, a tak na Julisce mohla vypuknout euforie.


Dukla je před cílovou páskou, v cestě stojí Prostějov

sobota 11. 5. 2024 | Martin Bartošek

logo Ve 28. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY si Dukla Praha může v případě výhry na domácím hřišti zajistit přímý postup do první ligy. Týmu z Julisky bude chtít jeho plány narušit předposlední Prostějov. Start zápasu je naplánován na neděli 12. května od 17:00.


Vítězství v Chrudimi! Trefili se Matějka a Ullman

středa 8. 5. 2024 | Filip Schuster a Martin Bartošek

logo Od května roku 2021 se Dukle Praha nepodařilo zvítězit v soutěžním utkání na půdě Chrudimi. Výsledek, který tuto sérii ukončil, otevřel Ondřej Ullman, po změně stran přidal druhou branku Lukáš Matějka.


Chrudim se chystá na dukelský nápor

úterý 7. 5. 2024 | Martin Bartošek

logo V sedmadvacátém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hostí Chrudim vedoucí tým soutěže z hlavního města, Duklu Praha. Zápas je na programu o státním svátku (Den vítězství) ve středu 8. května od 17:30.


Dominance Dukly v první půli zajistila tři body

sobota 4. 5. 2024 | Denis Freitas Lopes

logo V rámci 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hostila Dukla na Julisce Vlašim. Domácí chtěli odčinit předchozí zaváhání s rezervou Sigmy. Povedlo se jim to na výbornou po dominanci v první půli, kdy hostům nasázeli pět branek. Vysoké vedení si udrželi do závěrečného hvizdu a díky třem získaným bodům nadále drží první příčku v tabulce.


Druhý domácí zápas v řadě. Dukla se utká s Vlašimí

pátek 3. 5. 2024 | Martin Bartošek

logo V šestadvacátém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hostí Dukla na Julisce průběžně sedmou Vlašim. Středočeský tým dokázal na podzim Pražany porazit 3:2. Dokáže jim tým kapitána Peterky prohru oplatit?Další stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu