kolodatumdomácíhosté
30. so 25. 5. 2024 Dukla Praha Sparta Praha B6:0(2:0)

Informace pro fanoušky na utkání s Bohemians Praha

úterý 23. 7. 2024 | Redakce

logo V sobotu 27. července přivítáme na Julisce od 14:30 další pražský celek, Bohemians Praha 1905. Fanoušky Dukly Praha a Bohemians Praha žádáme, aby dodržovali níže uvedené informace a dopomohli tak k hladkému průběhu zápasu.

Nová posila Dukly: Filip Lichý

pondělí 22. 7. 2024 | Tisková zpráva

logo Třiadvacetiletý záložník Filip Lichý posiluje Duklu Praha. Perspektivní fotbalista přichází do hlavního města na roční hostování s opcí.

Duklu čeká první pražský souboj, na Julisku zavítají Klokani

pondělí 22. 7. 2024 | Denis Freitas Lopes

logo Na začátku sezóny přivítali fotbalisté Dukly na domácí půdě Viktorii Plzeň, kterou dokázali potrápit zejména ve druhé půli zápasu a nebýt smolného vlastního gólu, tak by utkání ještě pravděpodobně zdramatizovali. Tentokrát na jejich stadion zavítají z nedalekého Ďolíčku hráči Bohemians Praha. Odstartují tak sérii pražských derby, která nás tuto sezónu čekají.

Dukla na body přes branku Špatenky nedosáhla

sobota 20. 7. 2024 | Denis Freitas Lopes

logo Do ligového ročníku 2024/25 vstoupila Dukla na Julisce duelem s FK Viktorií Plzeň. Z úvodu zvládali domácí držet se Západočechy krok. Ti však po devatenácti minutách hry otevřeli skóre zápasu. Z rohu se trefil Dweh. Druhou branku přidal z pokutového kopu Šulc. Ve druhém poločase si hosté hlídali svůj náskok. Ten nešťastně navýšil kapitán červenožlutých Peterka, když si srazil balón do vlastní sítě. O čestnou trefu deset minut před koncem se postaral mladý útočník Špatenka.

Dukláci mířící na hostování

čtvrtek 18. 7. 2024 | Tisková zpráva

logo Pětice hráčů prvního týmu Dukly Praha odchází na hostování do druholigových týmů. Cenné zkušenosti odchází sbírat brankář Daniel Spilka, obránce Jan Kozojed, záložník Jiří Hrubeš a útočníci Filip Lehký s Jakubem Hodkem.

Dukla oslaví návrat do ligy zápasem s Plzní

pondělí 15. 7. 2024 | Denis Freitas Lopes

logo Liga v novém kabátu se vrací na Julisku a fotbalisté Dukly vyzvou v úvodním zápase FK Viktorii Plzeň. Západočeši utrpěli jedinou porážku z šesti přípravných utkání a změřily síly i s klubem z hlavního města Dánska FC Kodaň.