27. st 8. 5. 2024 Chrudim Dukla Praha0:2(0:1)
28. ne 12. 5. 2024 Dukla Praha Prostějov17:00

Vítězství v Chrudimi! Trefili se Matějka a Ullman

středa 8. 5. 2024 | Filip Schuster a Martin Bartošek

logo Od května roku 2021 se Dukle Praha nepodařilo zvítězit v soutěžním utkání na půdě Chrudimi. Výsledek, který tuto sérii ukončil, otevřel Ondřej Ullman, po změně stran přidal druhou branku Lukáš Matějka.

Chrudim se chystá na dukelský nápor

úterý 7. 5. 2024 | Martin Bartošek

logo V sedmadvacátém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hostí Chrudim vedoucí tým soutěže z hlavního města, Duklu Praha. Zápas je na programu o státním svátku (Den vítězství) ve středu 8. května od 17:30.

Dominance Dukly v první půli zajistila tři body

sobota 4. 5. 2024 | Denis Freitas Lopes

logo V rámci 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hostila Dukla na Julisce Vlašim. Domácí chtěli odčinit předchozí zaváhání s rezervou Sigmy. Povedlo se jim to na výbornou po dominanci v první půli, kdy hostům nasázeli pět branek. Vysoké vedení si udrželi do závěrečného hvizdu a díky třem získaným bodům nadále drží první příčku v tabulce.

Druhý domácí zápas v řadě. Dukla se utká s Vlašimí

pátek 3. 5. 2024 | Martin Bartošek

logo V šestadvacátém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hostí Dukla na Julisce průběžně sedmou Vlašim. Středočeský tým dokázal na podzim Pražany porazit 3:2. Dokáže jim tým kapitána Peterky prohru oplatit?

Jan Peterka: Olomouc nám nevyšla, nesmíme se z toho složit

úterý 30. 4. 2024 | Filip Schuster

logo Čtyřiatřicetiletý obránce je základním kamenem dukelské obrany. Tento fakt potvrzuje i to, že má Peterka druhý nejvyšší počet odehraných minut v sezoně, hned po brankáři Šťovíčkovi. Jak viděl kapitán Dukly zápas s rezervou Olomouce? Jaký je lídr v kabině? Jak si rozumí s Dominikem Haškem?

Matěj Helešic: Univerzální hráč na levé straně

logo Sedmadvacetiletý fotbalista hostuje na Julisce do konce sezony. V ligovém zápase proti Kroměříži zaznamenal v dukelském dresu svoji premiérovou branku, kterou pomohl k výhře 2:0. Na jaké pozici hraje nejraději? Jak je spokojený s odehranou částí sezóny? Co čeká od rezervy SK Sigmy Olomouc?