B-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté  
26. pá 10. 5. 2024 Králův Dvůr Dukla Praha B1:1(0 : 0)
27. ne 19. 5. 2024 Dukla Praha B Vltavín10:15 

Po vyrovnaném zápase, neproměněných šancích a vedení v zápase nakonec remíza B-týmu Dukly gólem v poslední minutě nastaveného času v Králově Dvoře

úterý 14. 5. 2024 | ing. Jiří Uldrich

logo V šestadvacátém kole ČFL, sk. A zavítala rezerva B-týmu Dukly do Králova Dvora, kde se utkala s domácím FK Králův Dvůr v předehrávaném čase, v pátek odpoledne od 18. hod. V podzimní části Dukla s Hostouní remizovala na domácím hřišti v Přední Kopanině 1:1, když branku Dukly vstřelil A.Zapletal. Trenér B-týmu Dukly, A. Majer, využil v tomto zápase z lavičky A-týmu Dukly k udržení zápasové praxe v záloze F. Špatenku. Zajímavostí bylo, že za Králův Dvůr nastoupil v brance David Tetour, který v dřívějších letech hrál na Dukle a prošel brankářskou „školou“ T. Obermajera a dále v záloze teprve osmnáctiletý L. Kuča, který hrával v mládežnických týmech Dukly. Dále za Králův Dvůr nastoupil J. Jinoch ml., jehož otec je sportovním ředitelem FK Dukla Praha.


Béčko jede do Králova Dvora

čtvrtek 9. 5. 2024 | Tomáš Hubáček

logo Naše béčko zajíždí již v pátek do Králova Dvora. V předehrávaném utkání 26. kola ČFL se utká s celkem, který je zatím poslední s 21 body. Na podzim se oba soupeři rozešli smírně 1 : 1. V minulém kole Králův Dvůr prohrál v Karlových Varech 1 : 2 a DUKLA remizovala s Admirou 1 : 1.


Bolestná ztráta výhry v samém závěru utkání s kobyliskou Admirou

úterý 7. 5. 2024 | ing. Jiri Uldrich

logo V pětadvacátém kole ČFL, sk. A přivítala rezerva B-týmu Dukly ve Zbuzanech B-tým FK Admira Praha. V podzimní části si Dukla přivezla z Kobylis bod za remízu 1:1, když jediným střelcem Dukly byl A. Magdi. Trenér B-týmu Dukly, v tomto zápase T. Kubánek, využil zápase z lavičky A-týmu Dukly k udržení zápasové praxe v útoku J. Hrubeše, L. Buchvaldka a F. Lehkého.


Béčko přivítá Admiru

pátek 3. 5. 2024 | Tomáš Hubáček

logo V dalším malém pražském derby se naše béčko střetne v neděli s Admirou. Na podzim se oba celky rozešly smírně po remíze 1 : 1. V minulém kole Admira zvítězila na domácím hřišti nad Slavií Karlovy Vary 2 : 1, DUKLA odjela z Hostouně bez bodů po těsné prohře 0 : 1. Po dvaceti čtyřech kolech je Admira na 9. místě se 30 body, DUKLA je o příčku výše s 32 body.


Po vyrovnaném zápase prohra gólem v závěru utkání v Hostouni

úterý 30. 4. 2024 | ing. Jiří Uldrich

logo Ve čtyřiadvacátém kole ČFL, sk. A zavítala rezerva B-týmu Dukly do nedaleké Hostouně, kde se utkala s domácím Sokolem Hostouň.. V podzimní části Dukla s Hostouní remizovala na domácím hřišti v Přední Kopanině 3:3, když střelci branek byli F. Špatenka, Ch. Bačinský a A. Magdi. Trenér B-týmu Dukly, A. Majer, využil v tomto zápase z lavičky A-týmu Dukly k udržení zápasové praxe v útoku F. Lehkého. Zajímavostí bylo, že za Hostouň nastoupili 4 hráči, kteří ještě v nedávné minulosti oblékali dres Dukly: D. Čížek, T. Křenek, T. Mládek a F. Novák. Navíc trenéři obou týmů se dobře znají, a asistent trenéra Hostouně J. Jeslínek má k Dukle také blízko, takže zápas nesl známky derby utkání.


B-tým se představí v Hostouni

pátek 26. 4. 2024 | Tomáš Hubáček

logo V neděli proti sobě nastoupí mužstva, která v minulém kole utrpěla krutou porážku. Hostouň prohrála v Karlových Varech 2 : 6 a DUKLA podlehla doma vysoko Slávii 0 : 6. Na podzim se oba soupeři rozešli smírně po výsledku 3 : 3. V průběžné tabulce je Hostouň na 5. místě s 38 body, DUKLA je sedmá a na svém kontě má 32 body..Další stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu