B-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
30. so 8. 6. 2024 Plzeň B / VS Plzeň Dukla Praha B3:3(2:0)

B- tým Dukly pokračoval ve druhém týdnu letní přípravy a v jeho závěru sehrál vyrovnané přípravné utkání s B-týmem FK Teplice v Roudnici n. L.

pondělí 22. 7. 2024 | ing. Jiří Uldrich

logo V závěru druhého týdne letní přípravy sehrál dne 20. července 2024 B-tým FK Dukla Praha přípravné utkání s účastníkem ČFL, sk. B, týmem FK Teplice B, v Roudnici n. L. a po vyrovnaném prvním poločase 1:1, skončil vyrovnaný zápas smírně 2:2. Obě mužstva využila možnost přípravy maximálního počtu hráčů a tak v přípravném utkání za parného letního počasí Dukla vystřídala v průběhu zápasu dvě jedenáctky, „domácí“ Teplice využily k prověrce celkem 18 hráčů.

B- tým Dukly pokračoval ve druhém týdnu letní přípravy tréninkovým modelovým utkáním s B-týmem FK Pardubice

čtvrtek 18. 7. 2024 | ing. Jiří Uldrich

logo Ve druhém týdnu letní přípravy sehrál dne 17. července 2024 B-tým FK Dukla Praha tréninkové modelové utkání s účastníkem ČFL, sk. B, týmem FK Pardubice B v Pardubicích v areálu Pod Vinicí a po vyrovnaném prvním poločase 1:1, prohrál s domácími Pardubicemi 2:1. Obě mužstva využila možnost přípravy maximálního počtu hráčů a tak v modelovém tréninkovém utkání hraném na 2 x 60 minut nastoupily na každé straně v každém poločase dvě zcela jiné jedenáctky.

Zahájení letní přípravy B-týmu FK Dukla Praha pod novým trenérským vedením

úterý 16. 7. 2024 | ing. Jiří Uldrich

logo Dne 9. července 2024 zahájil přípravu nově složený B-tým FK Dukla Praha. Novým trenérským tandemem se po přesunu Aleše Majera do Vlašimi stala dvojice Michal Kolomazník, jako trenér B-týmu, a Zoran Šupič, jako asistent trenéra. Na prvním tréninku se hlásili hráči Gothard, Vácha, Babka, Bačinský, Bárta, Conte, Hübl, Jelínek, Káža, Kocman, Kolský, Kožený, Krejčí, Lopatář, Magdi, Mikeš, Müller, Pančev, Prior, Šelicha, Špírek, Uher a Valetík. Změny v kádru nejsou v průběhu přípravného období vyloučeny

Šest branek a divoký průběh nabídl zápas rezervních celků Dukly a Plzně

pondělí 10. 6. 2024 | Ing. Jiří Uldrich

logo V třicátém kole ČFL, sk. A zavítal B-tým Dukly do Stodu, na hřiště místního Slavoje, které si na poslední mistrovské kolo pronajala rezerva týmu Viktorie Plzeň. V podzimní části rezervní tým Dukly s B-týmem Viktorie Plzeň remizoval na domácím hřišti na UMT v Satalicích 2:2, když branky Dukly vstřelili v posledních deseti minutách S. Atsuta a H. Hübl.

B-tým Dukly remízovým králem ČFL, když tříbodová výhra utekla mezi prsty a s FK ROBSTAV se opětovně dělil o body

středa 5. 6. 2024 | Ing. Jiří Uldrich

logo Ve dvacátém devátém kole ČFL, sk. A přivítala rezerva B-týmu Dukly ve Zbuzanech B-tým FK ROBSTAV. V podzimní části si Dukla přivezla z Přeštic bod za remízu 3:3. Hosté získali dosud v tabulce ČFL, sk. A, o bod více než Dukla B a tento náskok si i po odehraném vzájemném souboji udržela. FK Robstav je tak po 29. kole na 9. místě se ziskem 36 bodů, B-tým Dukly se ziskem 35 bodů je na 12 místě průběžné tabulky.

Efektivita Povltavské FA rozhodla o prohře B-týmu Dukly

neděle 26. 5. 2024 | Ing. Jiří Uldrich

logo V osmadvacátém kole ČFL, sk. A zavítala rezerva B-týmu Dukly do Štěchovic, kde se v netradičním pátečním termínu utkala s domácí Povltavskou FA od 18. hod. V podzimní části Dukla s Hostouní remizovala na domácím hřišti v Přední Kopanině 3:3, když branky Dukly vstřelili J. Hrubeš a dvakrát A. Magdi a hosté vyrovnali na tři tři tři minuty před koncem zápasu.