Dukla přihrává…

Existuje snad hezčí pocit ve sportu, než když dáte gól? A co teprve, když na ten gól můžete někomu přihrát a vidět radostný výraz ve spoluhráčově tváři? Přesně takový pocit chceme v Dukle zažívat co nejčastěji.

V projektu „ DUKLA PŘIHRÁVÁ…“ ovšem nejde pouze o radost ze vstřelených branek na hřišti, ale zejména o to, kdy se z pomyslné branky mohou těšit ti, ke kterým osud nebyl nebyl příliš vlídný a přesto se s ním perou.

Dukla jako skromný klub bohužel nemůže přispívat nadacím, skupinám či jednotlivcům horentní finanční sumy, ale jako profesionální celek cítíme společenskou odpovědnost a privilegium pomáhat těm, co pomoc potřebují, jak jste se o tom mohli přesvědčit v minulosti. Projekt „Dukla přihrává…“ bude primárně pomáhat prostřednictvím zážitků spojených s fotbalem, ať už na profesionální či mládežnické úrovni, a měl by odrážet klubovou mládežnickou filozofii, která se opírá o tři hlavní pilíře:

Rodina - Škola - Sport

V průběhu roku budete moci na těchto stránkách sledovat to, jak své závazky v tomto ohledu Dukla naplňuje.

Máte nápad, jak bychom mohli pomoci? Neváhejte a napište nám na msramek@fkdukla.cz, budeme se těšit! 


Samostatné projekty

logo Každý rok se najdou projekty, které je možné nějakým způsobem podpořit. O to jsme se snažili i my. A i když z toho nebyla dlouhodobější spolupráce, vždy se velice povedla.


Spolupráce s Domem Tří Přání

logo Dům Tří Přání je nestátní nezisková organizace, založená v roce 2001, jejímž posláním je všestranná a okamžitá pomoc dětem a jejich rodinám v nouzi.


Spolupráce s BSC Praha

logo I ve tmě se dá vyhrávat. Takové má poslání nezisková organizace podporující sportovní aktivity pro zrakově postižené. FK Dukla Praha začala spolupracovat s touto organizací v první polovině roku 2016.


Teribear hýbe Prahou

logo Teribear hýbe Prahou je sportovně – charitativní akce, určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Mládež FK Dukla Praha se účastní tohoto deseti denního non-stop běhu od roku 2015. Přidat se k nim můžete v příštím ročníku i vy!


Spolupráce s Hemojunior

logo Hemojunior je občanské sdružení pro pomoc dětem s hemofílií. Hemofílie je vrozená nemoc, která se projevuje špatnou srážlivostí krve a každý úraz má fatální následky. FK Dukla Praha s tímto sdružením navázala spolupráci už v roce 2010.


Dětský domov Dolní Počernice

logo ​Hlavním krédem dětského domova je snaha o návrat dětí do rodin, být jim nápomocni k prožití příjemnějšího dětství a připravit je co nejlépe do samostatného života. FK Dukla Praha navázala s Dětským domovem Dolní Počernice spolupráci v roce 2014.


Dětský domov Cup

logo Dětský domov cup – soutěž o nejvšestrannější dětský domov, spolupořádají od roku 2005 dětský domov Dolní Počernice a 1. Sportovní občanské sdružení. FK Dukla Praha od roku 2014 se účastní vždy jednoho ze závodů.


Mikuláš v ZŠ a MŠ Antonína Čermáka

logo Na ZŠ a MŠ Antonína Čermáka, se kterou FK Dukla už několik let spolupracuje, pravidelně vyráží parta z Julisky, aby nadělovala dětem z mateřské školy a žákům a žákyním ze základní školy, klubové dárečky v kombinaci s oblíbenými sladkostmi.Fotogalerie


Partneři klubu