E-SPORT

Týmové foto

Dukla roste i v esportu

pátek 28. 4. 2023 | Redakce

logo Fotbal se stále hraje na travnatých hřištích, ale v posledních letech je stále populárnější i fotbal na herní konzoli. I Dukla má svůj esportový tým. Historicky prvním esport hráčem Dukly je Leoš Effenberger hrající pod přezdívkou Efik55, se kterým vám přinášíme rozhovor.


Gaming zóna na Julisce

sobota 8. 4. 2023 | Redakce

logo Na domácích zápasech je již stálicí. Vždy plná dětí, které se na herních konzolích Playstation snaží vzájemně trumfnout ve fotbalové on-line hře zvané FIFA23. Otevřená bude díky našemu partnerovi MARVO samozřejmě i dnes během utkání proti Příbrami, tak neváhejte a pojďte „zapařit"!


Otevíráme gaming zónu na Julisce! Už v sobotu na utkání se Spartou „B“

středa 27. 4. 2022 | Redakce

logo O důvod více dorazit v sobotu na Julisku na fotbal! Je to už více než dva roky, co Dukla jako první klub ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE vstoupila na pole esportu. Nyní jsme se rozhodli posunout esport a gaming zase o kousek dál. Na sobotní utkání se Spartou Praha "B" (výkop v 10:15) otevřeme přímo na stadionu pro všechny fanoušky volně přístupnou gaming zónu.


Efik55 bude Duklu reprezentovat na měsíčním finále Guseppe Cupu

pátek 10. 12. 2021 | Redakce

logo Velký úspěch našeho esportového hráče. Leoš Effenberger, alias Efik55, bude tuto sobotu 11. prosince reprezentovat Duklu na měsíčním finále Gueseppe Cupu.


Výsledky našich e-sport reprezentantů ve víkendové lize

čtvrtek 9. 12. 2021 | Redakce

logo Přečtěte si, jak si vedli naši e-sport reprezentanti v uplynulé víkendové lize. Jejich výsledky se vám na webu či našich sociálních sítích budeme snažit přinášet pravidelně.


Virtuální souboj ve FIFA. Fotbalisté vs. esport reprezentanti

pátek 19. 3. 2021 | Redakce

logo Kvůli karanténním opatřením si musí Dukla na svůj další mistrovský zápas počkat, proto jsme ve spolupráci s organizací Gunrunners naplánovali alespoň ty virtuální. Zúčastní se jich trojice hráčů Dukly proti reprezentantům, kteří naše barvy ve FIFA zastupují. Hrát se bude v pondělí od 19:30.Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu