13. pá 17. 11. 2023 Bohemians 1905 Dukla Praha4:1(0:0)

B tým dorostenek vyhrál v Třebši o dvě branky

pondělí 9. 10. 2023 | Redakce

logo

WU18B: I podruhé vítězství nad Třebší

pondělí 8. 4. 2019 | Redakce

logo V neděli se na Ruzyni odehrálo utkání proti Sokolu Třebeš, které domácí Dukla zvládla a zvítězila 2:1.

WU18B: Teplice otočily utkání v závěrečných minutách

pondělí 1. 4. 2019 | Redakce

logo V sobotu se odehrál zápas 2. ligy dorostenek v Bílině, kam zajížděly naše dorostenky na zápas proti FK Teplice. Po zajímavém průběhu skončilo utkání prohrou 3:4 pro naše duklácké barvy.

WU18B: Žilinská řídila výhru nad Teplicemi

pondělí 18. 2. 2019 | Redakce

logo V sobotu odpoledne dorazil na Julisku tým Teplic, který s námi odehrál přípravné utkání na start jarní části. Po vyrovnaném průběhu se soupeřkám nezadařily závěrečné minuty, a tak Dukla zvítězila 4:2.

WU18B: Odveta na Braníku

pondělí 11. 2. 2019 | Redakce

logo V sobotu se odehrálo další přípravné utkání mezi ABC Braník a rezervou pražské Dukly. Dorostenky Braníka si v první půli vypracovaly náskok, který nakonec udržel vítězství 2:1.

WU18B: Odevzdané tři body v Třebši

pondělí 26. 3. 2018 | Redakce

logo Po nedělní prohře si hráčky B týmu juniorek v tabulce vyměnily místo se soupeřem.