Viareggio Cup 2017: Vítězství nad Torontem

18. 3. 2017 | Redakce

Třetí utkání skupiny junioři vyhráli v poměru 4:2 nad Torontem. O branky se postarali Vyleta, Vlček, Lauko a Douděra. Bohužel po dvou předchozích prohrách je Dukla již mimo hru o postup ze skupiny a vrací se domů.

Turnaj, sobota 18. 3. 2017, 15:00, Margine Coperto
4:2
(0:1)
TorontoToronto

Dukla Praha: Roub - Douděra (89. Lohojda), Šimek, Mašek, Ferreira - Kozel, Bělíček (46. Kott), Dancák - Lauko, Vyleta (77. Brabenec), Vlček.
Branky: 46. Vlček, 65. Vyleta, 68. Lauko, 84. Douděra - 12. Hundal, 52. Daniels.
Rozhodčí: Marco Acanfora (Caserta)

Poslední utkání Dukly ve skupině proti dosud neporaženému soupeři (remíza s Juventusem a s Maceratese, většina hráčů Italové, Latinská Amerika, bývalá Jugoslávie), které mělo dobrou úroveň a bylo bohaté na branky, jsme vyhráli. Úvod utkání patřil soupeři, který již ve 12.minutě vstřelil z ojedinělého protiútoku vedoucí branku, jejímž autorem byl Shaan Hundal. Dukla byla dominantní na míči, ale střelecky se nedokázala prosadit a tak jsme šli do šaten s jednogólovým mankem. Povedl se nám vstup do druhé půle. Již ve 47.minutě Vlček srovnal na 1:1. V 52.minutě po chybě našeho brankáře vstřelil vedoucí branku soupeř a jejím autorem byl Aidan Daniels. Inkasovaná branka nás sice trochu přibrzdila, ale naši hráči postupem času zpřesnili hru, získali inciativu na svou stranu a v 65.minutě tvrdá střela našeho hráče Vylety znamenala vyrovnání. O 4 minuty později Lauko z trestného kopu z hranice pokutového území poslal Duklu do vedení. Po této brance naše mužstvo zcela ovládlo hru a výsledkem byla v 85.minutě branka Douděry, který upravil konečný stav zápasu na 4:2 ve prospěch Dukly. Naše mužstvo se tímto vítězstvím rozloučilo s turnajem 3.místem ve skupině.