Viareggio Cup 2017: Junioři neuspěli i ve druhém utkání

16. 3. 2017 | Redakce

Druhé utkání proti Maceratese bylo ve znamení dobývání obranného bloku a zachytávání rychlých protiútoků soupeře. Ač měli junioři více ze hry, deset minut před koncem byl ve prospěch Italů nařízen pokutový kop - 0:1, o čtyři minuty poději znamenal druhý gól v naší síti ztrátu dalších tří bodů.

Turnaj, středa 15. 3. 2017, 15:00, Lido di Camaiore
0:2
(0:2)
MacerateseMaceratese

Dukla Praha: Czehowsky (46. Roub) - Douděra, Mašek, Šimek, Lauko (86. Ferreira) - Luong, Kozel, Dancák (86. Bělíček) - Vlček (86. Lohoyda), Kott (60. Vyleta), Brabenec (60. Čermák).
Maceratese: Selvaggio, Mercuri, Porfiri, Aristei, Baraboglia, Choe Jin Nam, Jo Wi Song, Jong Cham Bom, Nicola, Marcatoni, Kim Wi Song.
Branky: 79. Jong Chang Bom (pen.), 84. Carnevali.
Rozhodčí: Centi di Viterbo.

Po celé utkání měla Dukla herní převahu, vypracovala si v obou poločasech po dvou brankových příležítostech, z toho dvakrát nastřelila břevno soupeřovy branky - Lauko z trestného kopu a hlavička Luong Nguyena. Soupeř po celý zápas spoléhal na defenzivu a na nebezpečné rychlé protiútoky.

Jeden takový protiútok jsme nezachytili a museli jsme situaci řešit riskantním zákrokem v pokutovém území, z něhož rezultovala penalta. Po obdržené brance jsme museli hru ještě více otevřít, čehož Italové využili ke vstřelení druhé branky a stanovili tak konečný výsledek 0:2 v jejich prospěch.