V utkání dvou rozdílných poločasů juniorka podlehla Rokycanům

13. 5. 2012 | Redakce

V utkání juniorky DUKLY s FC Rokycany viděli diváci na Julisce dva diametrálně odlišné poločasy. V tom prvním DUKLA vedla 2 : 0 a utkání se zdálo být rozhodnuté. Ve druhém hosté nejen vyrovnali, ale v poslední minutě zápasu strhli vítězství na svou stranu.

25. kolo, neděle 13. 5. 2012
Dukla Praha B Dukla Praha B
2:3
(2:0)
RokycanyRokycany

Dukla Praha B: Tetour - Solař (70´- Podkul), Skála (51´- Micka), Hrazdíra, Hanousek - Preisler, Farkaš, Čapek (83´- Heráň) - Svoboda, Ouedraogo, Kotlík. Trenér Jaroslav Peřina
Rokycany: Vild - Scheinherr (74´- Rédl), Procházka, Vaníček, Jedlička - Brož, Hereit, Černohorský (61´- Vaščák), Aubrecht L. - Kubík, Aubrecht P. Trenér Pavel Aubrecht
Branky: 14. a 25. Kotlík - 61. Kubík, 69. Aubrecht L., 90. Šíša. ŽK: 83. Hanousek - 45. Scheinherr, 87. Brož