V generálce proti Hradci junioři remizovali

17. 2. 2015 | Redakce

Junioři sehráli generálku v pondělí 16. února proti jednadvacítce Hradce Králové. "Soupeř byl po větší čas lepší na míči, mi měli více příležitostí, remíza je na místě," uvedl trenér Jaroslav Hynek po utkání.

PU - Slavia HK, pondělí 16. 2. 2015, 12:00, UMT Slavia HK
Hradec Králové Hradec Králové
3:3
(2:3)

Dukla Praha: Vávra – Mejdr (46. Kulikov), Troníček (46. Bohánek), Toman, Schindler – Bezpalec, Cvrček (46. Petrák), Farkaš (75. Cvrček) – Bezdička (46. Zoubek), Gajecký , Beneš (46. Moravec).
Branky: 5. Gajecký (Farkaš), 26. Beneš (Cvrček, Troníček), 31. Gajecký (Cvrček).

Jaroslav Hynek: "Dlouhý úvod patřil herně domácím, až do 25. minuty. Prvních pět minut jsme vůbec nechytli, soupeř nás tlačil, ale mi dali jedním přesným kontrem branku. Tím se však nic nezlepšilo. Dokázali jsme se dobře bránit, ale hlavní problém byl v nastavení hráčů na hřišti. V tom jsme soupeři pomohli v tlaku, nedostali jsme se do rozehrávky a soupeř nám vyrovnal. Když jsme rozestavení zlepšili ukázalo se, že soupeřův blok dokážeme překonat a hned jsme dokázali několikrát ohrozit soupeřovu branku a skórovat. Nejdříve Beneš a hned na to Gajecký po chytrém zisku míče Bezdičky v rozehrávce soupeře. Soupeř nám ještě do poločasu snížil, ale mi mohli jít opět do dvoubrankového vedení po samostatném nájezdu Bezdičky, který však neproměnil. Do druhé půle obrovské zlepšení ofenzivní organizace, pohybu, kombinace a nebezpečnosti. Vytvořili jsme si dvě silné příležitosti, důsledně bránili, ale minutu před koncem utkání z našeho přečíslení 4:3 před brankou soupeře, vytvoříme obranný roh a z něj nám soupeř vyrovnal. Škoda. Dnes jsme byli za celou přípravu s vyspělejšími týmy vítězství nejblíže. V kontextu celého utkání je však remíza na místě. Soupeř byl po větší čas lepší na míči, mi měli více příležitostí. Věřím, že i tato ztráta vítězství nás všechny posune a vítězství si brzy zasloužíme."