V Satalicích zvítězila juniorka nad divizním Českým Brodem

4. 2. 2019 | Redakce

Další přípravné utkání odehrála naše juniorka v sobotu v tréninkovém areálu v Satalicích na umělé trávě. S divizním týmem si dokázala poradit a zvítězila 2:1.

PU, sobota 2. 2. 2019
2:1
(1:0)
Český BrodČeský Brod

Dukla Praha: Šťovíček - Schneider, Matoušek (60. Korček), Mašek, Burget – Kott, Korček (46. Kozel), Vyleta (65. Kubů) – Kolman, Kubů (46. Lauricella), Hodek (46. Vlček).
Branky: 16. Kott (Schneider, Kubů), 85. Kolman (Vlček, Kozel) – 53. PK

Tomáš Kulvajt: "Téměř po celý zápas jsme měli silné držení míče, proti kompaktně hrajícímu soupeři však neústilo ve větší množství šancí. Úvodní branku jsme vstřelili v 16. minutě po centru Schneidera a přesné hlavičce Kotta, ve zbytku poločasu se nám však nedařilo přesněji zužitkovat možnosti, které jsme si vytvořili. Úvod druhého poločasu patřil hostům, kteří zahrozili ze standardní situace a následně po nákopu za obranu a faulu našeho obránce vyrovnali z penalty. Od té chvíle jsme však znovu převzali iniciativu a přimáčkli soupeře k jeho pokutovému území. Dobývání nakonec skončilo úspěšně, když se po nezištné přihrávce Vlčka prosadil na zadní tyči Kolman a pět minut před koncem tak přetavil gólově naše snažení v zasloužené vítězství."