I před dvoubrankové vedení naše U19 nakonec remizovala se Slavií.

9. kolo, sobota 5. 10. 2024, 10:15, Satalice
Slavia PrahaSlavia Praha

Dukla Praha: 1 Bašta Daniel - 3 Leidl David 5 Regal Jakub 6 Pokorný Matěj 7 Sedláček Vojtěch 8 Ungerman David (K) 11 Zamazal Denis 15 Váňa Lukáš 18 Maneval Sebastian 20 Štěpán Petr 21 Korbel Jaroslav 2 Tuček DavidN 07090594 9 Skalník Filip 10 Sladovník Filip 17 Zajíček Filip 19 Svojsík Filip 30 Balon Tadeáš
Slavia Praha: 1 Jovanoski Stefan - 21 Herák František (LS) 4 Beran Štěpán (K) (LS) 15 Kovář Martin (LS) 12 Kolísek Jakub (LS) 13 Korenc Jáchym 10 Pikolon Samuel (LS) 16 Adam Štěpán 5 Palivec Jáchym (LS) 9 Kohout Dan 17 Kolářík Josef (LS) 29 Dostalík Martin 19 Németh Lucas Benjamin 22 Březina Aleš 8 Kotrba Matěj 6 Skokan Vítek
Góly : Jaroslav Korbel, Filip Skalník.

pátek jsme odehráli na domácím hřišti v Satalicích druhé pražské derby, tentokrát se Slavií Praha. První poločas jsme zaslouženě vyhráli 1:0 po gólu Jaroslava Korbela, který skóroval ve druhém zápase v řadě. Bohužel i přes branku Filipa Skalníka na 2:0 se nám druhý poločas nepovedl a soupeř postupně výsledek korigoval na závěrečných 2:2. Na celém týmu bylo cítit zklamání z výsledku, protože to tentokrát, proti silnému soupeři, opravdu bylo na výhru. Předvedený výkon z prvního poločasu je ale pro nás povzbuzením do dalšího zápasu v Jablonci.