U17 proti Mladé Boleslavi jsme bohužel nebodovali

dnes | Pavel Papež

V 7. kole celostátní ligy mladšího dorostu jsme v Satalicích přivítali tým Mladé Boleslavi.

7. kolo, sobota 21. 9. 2024, 12:30, Satalice
1:3
(0:1)
Mladá BoleslavMladá Boleslav

Dukla Praha: Macháček – Sklenský, Kuntoš, Jirgl Jáchym, Weiss (40. ČK) – Folprecht, Čvirk (70. Novák), Sixta (46. Čurda) – Ford (70. Pechar), Gubinov (62. Jirgl Jakub), Syneček (70. Pospíšil)
Mladá Boleslav: Tutunovic, Černý (87. Lelek), Knobloch, Juranka, Jirků, Roller, Šulc, Neufus (79. Zderadička), Holzer (79. Soběslav), Korbelář (62. Ivanytskyy), Janoušek (62. Vynikal)
Góly: Čurda Tomáš

V dalším zápase jsme změřili své síly s týmem z Mladé Boleslavi 🔵⚪🚙. Bohužel i v tomto zápase jsme od 40. minuty hráli v 0:1 hráčích. První poločs se nám nevydařil a prohrávali jsme o jednu branku. Vstup do toho druhého se nám povedl, dokázali jsme vyrovnat skóre a být i lepším týmem, než byla Boleslav. Měli jsme také několik slibných brankových příležitostí, nedokázali jsme je však proměnit. Pokud by se nám to povedlo, zápas by měl určitě zajímavý vývoj. Ikdyž skóre 1:3 může vypadat jednoznačně, hra v druhém poločase tomu vůbec neodpovídala, kluci totiž podali velice dobrý výkon. Snad se hra o jednoho hráče míň nestane pravidlem 🙏❤💛

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „V zápase s Mladou Boleslaví jsme znovu od 40. minuty hráli o jednoho hráče

méně. Bohužel se nám nepodařil vstup do zápasu, kdy jsme inkasovali již v 5. minutě zápasu. První poločas jsme
měli problémy s dlouhými míči a rychlými náběhy krajních hráčů Boleslavi. Do druhého poločasu jsme vstoupili
aktivně a dokázali jsme soupeře přehrávat. Dokonce jsme srovnali skóre a měli další šance, které jsme bohužel
neproměnili a potvrdilo se tak fotbalové pravidlo: nedáš, dostaneš. I když vypadá výsledek 1:3 jednoznačně, hra