Po gólové přestřelce si veze juniorka ze Znojma tři body

7. 5. 2015 | Redakce

Diváci, kteří zavítali na utkání juniorek Dukly a Znojma jistě nelitovali. V tomto duelu totiž padlo sedm branek, nakonec se ale z výhry 4:3 a zisku tří bodů radovali mladíci z Julisky. Svěřenci Jaroslava Hynka si připsali třetí výhru v řade.

34. kolo, čtvrtek 7. 5. 2015, 15:00
Znojmo Znojmo
3:4
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Znojmo: Doleček – Hrazdílek, Njire (46. Slavík), Honz, Bogner (77. Landšperský), Alaca, Levai (46. Sokol), Lapeš (46. Ondrák), Nehyba, Pokorný, Celik.
Dukla Praha: Vávra (c) – Baláž (62. Kulikov), Bohánek, Toman (46. Troníček), Schindler - Bezpalec, Volek (46. Farkaš), Haidarević - Beneš (69. Zoubek), Bezdička, Mejdr.
Branky: 8. Njire, 28. Alaca, 85. Pokorný – 36. Beneš, 59. Bohánek, 64. a 70. Bezdička. Rozhodčí: Marek – Pelíkán, Vostrejž.

Na jihu Moravy padla první branka hned v osmé minutě, postaral se o ní Njire, který z přímého kopu vymetl šibenici. O dvě minuty později se vyznamenal brankář Vávra, který zneškodnil hlavičku Levaie a do třetice mělo Znojmo šanci ve 14. minutě, kdy hlavou trefil břevno Hrazdílek. Ve 28. minutě už to bylo 2:0 pro modrobílé, Alaca se prosadil přízemním pokusem. Dukla ale hned vzápětí snížila, Jan Beneš nedal z bezprostřední blízkosti Dolečkovi šanci.

Ve druhé půli padla branka po 14 minutách hry a zároveň bylo srovnáno - hlavičkou se prosadil Bohánek! A hned o pět minut později bylo skóre příznivější pro hosty, Bezdička propálil k bližší tyči Dočekala a poslal Duklu poprvé v zápase do vedení. V 67. minutě mohl vstřelit další branku Bezdička, byl faulován ve velkém vápně, sám se postavil k penaltě, ale Doleček mu jeho pokus chytil. V 70. minutě ale Bezdička napravil své zaváhání, kdy skóroval takřka do prázdné brány. Znojmo se ale nevzdávalo lehce, v 85. minutě snížil na 3:4 z pohledu domácích Pokorný. Další branka v zápase nepadla a junioři Dukly si připsali třetí výhru v řadě.

Jaroslav Hynek: "V prvním poločase byl soupeř produktivnější a vstřelil nám dvě branky, jednu ze standardní situace a jednu z brejku. Od druhého gólu jsme však začali přebírat kontrolu nad hrou a do konce poločasu snížit na 2:1. Ve druhém poločase jsme byli kvalitní na míči, dobře jsme kombinovali a utkání otočili na 4:2. V posledních 10 minutách jsme nedokázali udržet souvisle balón a vlastní zbrklostí jsme přišli o míč a soupeř dokázal dát ze standardní situace kontaktní branku. Zbytek utkání jsme však zvládli dohrát, a tak slavíme už třetí vítězství v řadě. "