Naději bodového zisku s celkem Sparty jsme ztratili ve druhém poločase

4. 9. 2024 | Pavel Papež

Za velmi teplého počasí jsme odehráli další zápas ve sportovním centru Sparty na Strahově.

4. kolo, sobota 31. 8. 2024, 13:15, TCM Strahov
Sparta Praha Sparta Praha
5:1
(1:1)

Sparta Praha: Stoulil - Pech, Provazník (60. Hocek), Jeřábek, Spizzirri (60. Křemen), Sochůrek, Fejfar (46. Topič), Ondroušek (46. Střeska), Holinka, Kořínek (46. Azaka), Amler
Dukla Praha: Pechar (46. Macháček) – Pospíšil, Mellion, Jirgl (60. Habrych), Kuntoš – Folprecht, Ledvinka, Slabý (60. Syneček), Weiss (75. Čurda) – Gubinov (60. Čvirk), Nový
Branky: 44. Jeřábek, 46. Sochůrek, 52. Azaka, 58. Topič (penalta), 63 Střeska - 15. Nový

1. U17: Ve čtvrtém kole jsme změřili své síly s týmem Sparty 🔵🟡🔴. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a šli dokonce do vedení. Bohužel
  2. jsme srovnávací gól obdrželi v závěru prvního poločasu. Vstup do toho druhého se nám vůbec nevydařil, protože jsme během 14. minut inkasovali 3 branky a tím tak ztratili šanci uspět v tomto zápase. Ač je výsledek 5:1 krutý, první poločas se nám vydařil a byli jsme lepší v kombinaci než domácí. Pro nás je povzbuzující, že i s těmito soupeři jsme schopni hrát 💪.