Juniorka vybojovala bod na hřišti Třince

18. 10. 2015 | Redakce

Dukla si připsala bod za remízu na hřišti Třince 1:1. Vyrovnávací gól padl až v první nastavené minutě. Jeho střelcem byl za hostující tým David Bezdička.

13. kolo, neděle 18. 10. 2015, 15:30, R. Labaje
Třinec Třinec
1:1
(1:0)

Třinec: Orawski – Šenk, Minařík, Kalfas, Kučera, Foitzik, Joukl, Pustka (78. Puczok), Samiec, Martynek, Latocha.
Dukla Praha: Vávra – Mejdr, Cvrček, Kozel (61. Schindler), Troníček - Bezpalec, Farkaš, Jakab (84. Hajdarevič) - Bezdička, Beneš (57. Kolařík), Havlíček (71. Vokoun).
Branky: 3. Samiec – 90+1. Bezdička. ŽK: 42. Martynek – 10. Mejdr.

Hned v úvodu utkání šli do vedení fotbalisté domácího Třince. Střelcem gólu byl Martin Samiec. Následující vývoj utkání pokračoval v duchu tlaku domácích fotbalistů, kteří zahrávali celou sérii rohových kopů. Ve 33. minutě Dukla zahrávala přímý volný kop, ale střela byla nepřesná a domácího brankáře neohrozila.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, ve kterém se odehrával poločas první. Míč na svých kopačkách drželi především třinečtí hráči. 68. minuta přinesla závar v pokutovém území Dukly. Ta se ovšem ubránila, ale její následný protiútok žádné nebezpečí pro soupeřovu branku nepřinesl. Postupem času se zápas vyrovnával a oba týmy se střídaly v držení míče. V první minutě nastaveného času udeřila hostující Dukla a podařilo se jí srovnat skóre. Vyrovnávací gól vstřelil DAVID BEZDIČKA.