Juniorka vstřelila Třinci pět branek

10. 11. 2014 | Redakce

Juniorka si proti poslednímu celku tabulky s chutí zastřílela. Po brankách Bezdičky, Brejchy, Tetoura a dvou gólech Gajeckého zvítězili naši junioři nad Třincem 5:0.

18. kolo, pondělí 10. 11. 2014, 14:00, UMT Mikulova
5:0
(2:0)
TřinecTřinec

Dukla Praha: Tetour David – Kulikov, Toman (77. Gajecký), Troníček, Schindler - Brejcha, Farkaš (70. Cvrček), Tetour Daniel - Vopat, Bezdička (24. Reiter), Zoubek
Třinec: Brych – Minařík, Lisický, Pecko, Ferenc - Kundrátek, Švábík (79. Melecký), Voves, Mjuller - Králíček (84. Bujok), Gomola (70. Zimka).
Branky: 9. Bezdička, 23. Daniel Tetour, 54. Brejcha, 86. Gajecký. ŽK: 17. Kulikov, 86. Daniel Tetour Rozhodčí: Vít – Pilný, Petřík
Diváci: 30

Neuběhla ani první desetiminutovka a Dukla šla v utkání do vedení, první branku domácích vstřelil Bezdička, který dorážel Vopatovu střelu. Hned o minutu později šel sám na Tetoura Švábík, ale brankář Dukly třineckému hráči zmenšil úhel a ten mířil pouze vedle branky. Nepříjemná událost se odehrála v 19.minutě, po jednom ze střetů zůstal ležet na zemi střelec gólu Bezdička, kterého nakonec kvůli zranění vystřídal Reiter. Malou náplastí na zranění Bezdičky byl druhý gól v síti Třince, o který se postaral Daniel Tetour. Po půlhodině hry mohl navýšit vedení Vopat, ten uháněl z úhlu sám na brankáře, ale střelou mezi nohy na Brycha nevyzrál a třinecký brankář jeho pokus vyrazil.

Ve druhém poločase se opět prosadila Dukla, konkrétně Brejcha, který křížnou střelou z malého vápna překonal Brycha. V 62.minutě se Vopat dostal sám před gólmana a zkoušel ho přehodit. Bohužel pro domácího kapitána šel míč vedle. V 74. minutě byl rychlejší než obránci Dukly třinecký Kundrátek, jeho střela z halfvoleje ale mířila těsně nad. V 82. minutě už to mohlo být 4:0, ale Cvrček orazítkoval břevno. Co se nepodařilo Cvrčkovi, to dokonal Gajecký, který se v malém vápně prosadil po centru Vopata. Dukla si v samotném závěru připsala pátou a poslední branku, když se opět prosadil Gajecký z podobné akce jako u svého prvního gólu.

Jaroslav Hynek: "V dnešním utkání šli kluci od začátku za vítězstvím. Dali krásné branky a tu výhru si zasloužili. Po době, kdy jsme některé zápasy nedokázali dotáhnout do vítězného konce, a třeba jsme ztratili tři body se Znojmem, tak jsme rád za to, že kluci druhý poločas zvládli skvěle a nedopustili nějaké další nedorozumění. Takže za dnešní utkání jednoznačně pochvala a můžeme dnes slavit."