Juniorka veze z Varnsdorfu bod

8. 8. 2013 | Redakce

Ve 4. kole Juniorské ligy nastoupili svěřenci Jaroslava Hynka proti Varnsdorfu. Bohužel vedení z 37. minuty se jim nepodařilo udržet, a tak si vezou do Prahy bod za remízu 1:1.

4. kolo, čtvrtek 8. 8. 2013, 17:00
Varnsdorf Varnsdorf
1:1
(0:1)

Varnsdorf: Fendrich – Kouřil, Vomáčka(K), Bukáček, Černý, Mach, Lebruška, Šimoník, Mpong, Breite, Jícha.
Dukla Praha: Němčanský – Hrazdíra, Brejcha, Schindler, Milec, Kolmistr, Frycer(K), Reiter, Klar, Vopat, Toman.
Branky: 90.Fendrich - 37. Kolmistr. ŽK: 67. Ruszó (VDF) – 79. Frycer (DUK), 83. Reiter (DUK) 86. Ruszó (VDF). Rozhodčí: Lerch – Vitner, Baum.

Minutu po odpískání začátku utkání Dukla ohrozila soupeřovu branku, hlavička skončila nad brankou. Soupeř po pěti minutách zakončil střelou Jíchy, kterou Malý vyrazil na roh. Od té chvíle se hra přelévala ze strany na stranu. Ve dvacáté minutě se ke střele dostal domácí Mpong, ale míč prolétl těsně nad břevnem. Z následné rozehry od branky Hrazdíra zkoušel překonat domácího gólmana lobem, od vstřelení branky byl jen kousek. Nevyužitá skončila i střela soupeře, Jícha opět přestřelil. Ve 37. minutě otevřel skóre Kolmistr - 0:1. Do konce poločasu měl střeleckou příležitost Milec, ale i on přestřelil.

Druhý poločas odstartoval přímý kop Varnsdorfu, který skončil ve zdi sestavené dukláckými hráči. Mach zkusil jednu z dalších střel domácích, Malého branku neohrozila. Větší příležitost měl Jícha, který pronikl do vápna, ale nezakončil přesně. Nebezpečně vypadala i střela Lebrušky, která olízla břevno. Posledních dvacet minut vyvíjeli domácí tlak, kterému Dukla v poslední minutě poločasu podlehla a Fendrich vyrovnává na 1:1.