Juniorka veze z Teplic tři body!

27. 4. 2015 | Redakce

Svěřenci Jaroslava Hynka, kteří v posledních duelech Juniorské ligy vyšli bodově na prázdno, se mohou radovat ze tří bodů - na půdě Teplic dokázali po brankách Manzii a Gajeckého zvítězit 2:0!

32. kolo, pondělí 27. 4. 2015, 17:00
Teplice Teplice
0:2
(0:1)

Teplice: Lipš - Horvát, Heger, Kodeš - Svoboda, Stibor, Batryn (76. Uhlíř), Procházka D. - Richter D. - Batelka, Výborný.
Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Bohánek, Toman, Schindler - Bezpalec, Zoubek (63. Hajdarevič), Volek (63. Farkaš) - Manzia (74. Bezdička), Beneš (65. Gajecký), Mejdr
Branky:31. Manzia, 79. Gajecký . ŽK: 46. Kodeš. Rozhodčí: Ulrich – Černý, Vitner.

Dukla využila po půlhodině hry standardní situaci - po rohovém kopu se prosadil hlavou konžský hráč Bidje Manzia a poslal hostující celek do vedení. Manziova hlavička byla první výraznou šancí prvního poločasu. Ve druhé půli měli hráči domácího celku míč více na kopačkách, ale to nedokázali buďto přetavit v žádnou výraznější brankovou příležitost, nebo jim stál v cestě brankář Dukly Zdeněk Vávra. Dukla dala domácímu celku v 79. minutě lekci z efektivity, když se po centrovaném míči z levé strany dostal do zakončení Gajecký a zvýšil na konečných 2:0.

Jaroslav Hynek: "Hezké a dynamické utkání ovlivňoval nerovný terén a silný vítr, ale podmínky byly pro oba týmy stejné. Teplice se díky domácímu trávníku s nerovností hřiště vyrovnaly lépe a po 70 minut byly přesnější v souvislé kombinaci a mi spíše kontrovali. Ve větším sebevědomí nám pomohlo proměnění rohového kopu ve vedoucí branku. Teplice mohli srovnat hned na začátku druhého poločasu, ale trefil břevno. Posledních 20 minut se vyrovnalo, hru jsme sklidnili, střídající hráči navázali skvěle a připravili i druhý gól. Pochvala pro celý tým, podal poctivý výkon, poctivý fotbal se silnými prvky naší hry. Tento pocit je třeba si pamatovat a být k němu co nejblíže vždy."