Juniorka veze z Plzně tři body

3. 9. 2012 | Redakce

V dnešním utkání oplatila naše juniorka Plzni včerejší porážku A týmu, když na jejich hřišti zvítězila 4:1.

6. kolo, pondělí 3. 9. 2012, 17:00
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
1:4
(1:1)

Viktoria Plzeň: Mandous - Štípek, Končal, Hrubý, Hora, Hoffman, Černý, Libotovský, Kyndl, Petráček, Chocholoušek.
Dukla Praha: Tetour - Ilko, Jeřábek, Skála, Hanousek - Farkaš, Pařík (68. Milec), Ouedraogo (80. Micka) - Mpong (55. Čapek), Kotlík (70. Pták), Svoboda (70. Jíra). Trenér: Peřina.
Branky: 34. Petráček - 2. Pařík, 57. Svoboda, 66. Ouedraogo, 84. Čápek. ČK: Kyndl.

Do utkání jsme vstoupili skvěle, když ve 4.minute se uvolnil Svoboda, odcentroval a našel přesně mezi stopery Paříka, který hlavou otevřel skóre 0:1. Pak převzali iniciativu domácí a především Štípek a Hora nám pořádně zatápěli a nebýt spolehlivého Tetoura, asi bychom brzy prohrávali. Plzeň dokázala srovnat ve 33. minutě, kdy se domácí prokombinovali do pokutového území, a Petráček prostřelil les nohou 1:1. Ještě do poločasu měli plzenští několik šancí, ale Tetour už nepustil nic.

Do druhého poločasu Dukla změnila hru, kvalitně bránila střední pásmo a vyplatilo se. Střídající Čapek si naběhl za obranu, převzal míč a byl faulován v pokutovém území. Svoboda nařízenou penaltu bezpečně proměnil. Běžela 55. minuta utkání. Za dvě minuty šel do souboje plzeňský Kyndl tak, že vyfasoval druhou žlutou a tím pádem červenou kartu. V 65.minute jsme zahrávali primy kop, který napodruhé dostal do branky Ouedraogo 1:3.

V následujících minutách domácí hru otevřeli a my jsme podnikali nebezpečné kontry. Po jednom z nich jsme vstřelili branku Čapkem, která však nebyla uznána pro ofsajd Čapka. V 79.minute unikl opět Čapek, byl znovu faulován v pokutovém území, ale Hanousek druhou penaltu zahodil. V 83. Minutě se k odraženému míči dostal Čapek a nekompromisně uzavřel skóre utkání 1:4.

Hodnoceni trenéra: „Jsem maximálně spokojen a to hlavně za hru ve druhém poločase. První poločas nás domácí zatlačili a spíše jsme jen přihlíželi, jak se to na nás valí. Druhý poločas jsme byli nebezpečnější a chtěli jsme více dát gól a to nás odměnilo.“