Juniorka si z Příbrami body neveze

21. 10. 2013 | Redakce

Juniorka nastoupila na Litavce proti domácí Příbrami a bohužel v tomto utkání prohrála nejtěsnějším možným rozdílem, navíc brankou z penalty.

16. kolo, pondělí 21. 10. 2013, 14:00, Na Litavce
Příbram Příbram
1:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Příbram: Štěpanovský – Čížek, Krameš, Andrejevič - Kilián, Soldát, Stratil (61. Pilík P.), Brandner(61. Kraus) - Hanuš, Barák, Dušek (81. Krstanoski).
Dukla Praha: Malý – Juroška, Begič, Reiter,Schindler - Brejcha, Milec, Tetour - Vopat (64. Preisler), Toman (46. Kolmistr), Kunič
Rozhodčí: Svatík – Hrabovský, Bacík. Branky: 31. Barák (pen.). ŽK: 66. Kolmistr

Hned v páté minutě měl příležitost skórovat Vopat, ale po nebezpečném centru Jurošky mířil nad příbramskou branku. V 11.minutě si připsal úspěšný zákrok Malý, když zneškodnil střelu Kiliána. Po čtvrthodině hry měla Příbram dvě velké šance! Střelu Brandnera zneškodnil brankář Dukly a i napodruhé při dorážce Čížka byl Karel Malý ve střehu!

Po půlhodině bohužel Příbram otevřela skóre utkání. Po faulu brankáře Dukly se kopala penalta a tu proměnil Antonín Barák. Ještě před odchodem do kabin měl šanci k vyrovnání Brejcha, ale jeho hlavička šla těsně nad příbramskou branku.

Dukla měla další šanci po deseti minutách druhé půle, ale Juroška pálil těsně mimo. Stejně si počínal o několik okamžiků později Milec. Ani dotřetice se Dukle nepodařilo vyrovnat, Preisler trefil tyč. V 79.minutě měl velkou příležitost ke skórování Kolmistr! Ale svou šanci neproměnil. Žádná další velká šance ke skórování ani na jedné straně nepřišla a tak juniorka podlehla Příbrami 0:1.