Juniorka si veze z Jihlavy bod!

16. 11. 2015 | Redakce

Juniorka nadále pokračuje v sérii bez prohry, která nyní trvá už 5 utkání. Za hostující Duklu se v remízovém utkání trefili David Cvrček a Ondřej Havlíček. Bohužel o lepší výsledek přišli hosté 6 minut před koncem.

17. kolo, neděle 15. 11. 2015, 11:00, UMT Na Sloupách
Jihlava Jihlava
2:2
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Jihlava: Soukup – Kriegsmann, Fiala, Hron, Opluštil, Maruš, Duba (89. Šimončič), Spirkoski (85. Malár), Šerý (72. Novotný), Demeter, Klíma.
Dukla Praha: Vávra – Bohánek, Troníček, Cvrček, Mejdr - Bezpalec, Farkaš, Jakab (85. Petrák) - Bezdička (64. Kolařík), Beneš (64. Vokoun), Havlíček (72. Slicho).
Branky: 33. Opluštil, 84. Duba – 19. Cvrček, 35. Havlíček. Rozhodčí: Lerch – Koval, Vlasjuk.
Diváci: 150

První vážnější střelu na branku si připsali domácí fotbalisté v 8. minutě. Avšak byla to Dukla, která jako první skórovala. Přímý kop zahrával Michal Bezpalec, k odraženému míči se dostal DAVID CVRČEK a Dukla šla do vedení. Dvougólového vedení se málem Dukla dočkala ve 25. minutě. Z velkého vápna střílel jeden z hostujících hráčů, ale střela mířila mimo. Stav utkání se srovnal ve 34. minutě. Na centr Patrika Demetera si naskočil MAREK OPLUŠTIL a hlavou překonal hostujícího gólmana. Ale hned o tři minuty později se Dukla opět ujala vedení. Po rohovém kopu se hlavou prosadil ONDŘEJ HAVLÍČEK.

V úvodu druhé půle byl v obrovské šanci hostující Bezdička, ale z malého vápna vůbec netrefil bránu. V těchto chvílích zápasu měli více času míč na kopačkách domácí. Velké šance v těchto chvílích nepřicházely ani na jedné straně. V 71. minutě to zkusil Spirkoski, ale brankář si s jeho střelou poradil. Na Druhé straně střílel z velkého vápna hostující kapitán, ale brankář jeho střelu vytlačil na roh. Vyrovnávací gól dokázali vstřelit domácí fotbalisté v 84. minutě. Z rohového kopu doletěl míč až na zadní tyč a tam ho nohou poslal do brány TOMÁŠ DUBA. A protože žádná další velká šance do konce zápasu už nepřišla, skončilo utkání remízovým výsledkem 2:2.