Juniorka si rozdělila body s Příbramí

6. 5. 2013 | Redakce

Juniorka se utkala se šestou Příbramí, po prvním poločase prohrávala 1:2, ale v 90. minutě vyrovnal Juroška, jehož branka znamenala dělbu bodů.

29. kolo, pondělí 6. 5. 2013, 17:00, Juliska
2:2
(1:2)
PříbramPříbram

Dukla Praha: Malý – Podkul (46. Solař), Jeřábek, Hrazdíra, Juroška – Milec (58. Acosta), Fryčer, Farkaš – Čapek (79. Micka), Kunič, Svoboda (68. Kotlík).
Příbram: Rondzik – Čížek, Krameš (80. Řezáč), Kraus, Dejmek, Soldát, Kdolský, Mareš, Šípek, Stratil (68.Vnuk), Valenta (55. Glasnovič).
Branky: 24. Čapek, 90. Juroška – 23. Kdolský, 40. Krameš Karty: ŽK: 30. Kunič (DUK), 44. Juroška (DUK) – 71. Kraus (PRI). Rozhodčí: Jech – Štěrba, Hrkal.
Diváci: 50

Ve třetí minutě centroval Farkaš na nabíhajícího Kuniče, který těsně minul branku gólmana Rondzika. V prvních deseti minutách byla Dukla lepším celkem. Na aktivní hru domácích odpověděl v 11. minutě Kdolský, jeho pokus ale šel vedle levé tyče Malého branky.

V 18. minutě se dostal do zakončení Hrazdíra, jeho střela však trefila bránícího hráče. O pět minut později se prosadila Příbram, konkrétně Kdolský, který prostřelil Malého – 0:1. Vyrovnávací branka na sebe nenechala dlouho čekat. Po úniku Milce vstřelil gól Čapek – 1:1!

Ve 36. minutě mohl skórovat Svoboda, kterému perfektně přihrál Juroška, ale útočníkovi Dukly zabránila ve vstřelení branky příbramská obrana v čele s brankářem Rondzikem. Pět minut před koncem prvního poločasu vsítil vedoucí branku hostující Krameš, který udělal ve vápně rychlou kličku a zvýšil na 2:1 pro Příbram. Další gól v prvním poločase nepadl.

Druhé dějství začalo pozvolna. Větší šanci měl po sedmi minutách hry Krameš, jehož přízemní střela šla vedle Malého branky. Jako odpověď přišla gólová šance domácích. Čapek se krásně uvolnil, prostrčil Fryčerovi, který trefil gólmana. Odražený míč se dostal k osamocenému Kuničovi, který ve vyložené šanci branku netrefil.

V 61. minutě přihrával přímo před branku Kdolský a zakončoval Soldát, ten však nemířil přesně a branku minul. V 68.minutě o sobě dala vědět znovu Příbram, když nastřelil břevno Stratil. V 77. minutě se dostal před brankáře Malého Šípek po přihrávce Vnuka, ale náš gólman skvěle zasáhl.

V 85. minutě mohla Dukla vyrovnat. Do vápna přihrával Kotlík, Kunič ale míč netrefil a za ním stojící Micka přestřelil. O pár okamžiků později střílel Řezáč a branku Malého těsně minul. "Nedáš dostaneš" se potvrdilo v 90.minutě, kdy hned z protiútoku vyrovnal Juroška po přihrávce Micky - 2:2! Další branka nepadla a utkání tak skončilo dělbou bodů.

Jaroslav Peřina: "Odehráli jsme dobré utkání a kluci si zasloužili, že jsme v 90. minutě vyrovnali. První poločas byl z naší strany lepší, ale bohužel jsme nedokázali proměnit šance, které jsme si vytvořili. Soupeř mohl ve druhém poločase rozhodnout a vstřelit branku na 3:1, ale naštěstí se mu to nepodařilo a kluci to zvládli, takže jsem rád."