Juniorka si připsala tři body za vítězství nad Teplicemi!

13. 10. 2014 | Redakce

Svěřenci trenéra Jaroslava Hynka porazili Teplice 3:0 a připsali si tři body za jednoznačné vítězství. O dvě branky se postaral Daniel Tetour, v závěru zvyšoval na tříbrankové vedení Ladislav Vopat.

14. kolo, pondělí 13. 10. 2014, 14:00, Přátelství
3:0
(2:0)
TepliceTeplice

Dukla Praha: Vávra - Kulikov, Reiter, Schindler, Cvrček - Brejcha, Tetour, Zoubek (72. Bezdička) - Vopat, Brabenec (60. Moravec), Volek (60. Farkaš).
Teplice: Skalák – Horvát, Heger, Procházka, Stibor - Schettl, Dzaba Nathan, Uhlíř - Minařík, Výborný
Branky: 10. Tetour, 19. Tetour, 90. Vopat. Rozhodčí: Rais – Kříž, Hurych. ŽK: 78. Tetour.

Dukla vstoupila do utkání pravou nohou, hned v desáté minutě vstřelil vedoucí branku Tetour. Ten si dokázal s lehkostí poradit s hostujícím brankářem a vstřelil úvodní branku zápasu. Hned o devět minut později bylo vedení Dukly dvougólové a branku vstřelil znovu Daniel Tetour. Po půlhodině hry to mohlo být už 3:0, po nadýchaném centru se do šance dostal Brabenec. Obhodil si gólmana a z úhlu vystřelil. Z brankové čáry ale na poslední chvíli odkopnul balon jeden ze stoperů.

Hosté vstoupili do druhé půle poněkud aktivněji. Dzaba utíkal sám na bránu. Pod nohy se mu ale vrhl Vávra a čistě ho obral o míč. Další výraznější šance přišla v 76.minutě a znovu u ní byl hostující Dzaba, tentokrát po jeho přesném centru hlavičkoval Výborný do tyče. V 88. minutě se potvrdilo staré fotbalové pravidlo "Nedáš, dostaneš," když znovu teplický Dzaba ztroskotal na Vávrovi. Když už to vypadalo, že oba týmy čekají na konečný hvizd, z ničeho nic udeřili domácí kapitán Ladislav Vopat, když se po akci z pravé strany dostal k odraženému balonu a dorazil míč za bezmocného gólmana.

Jaroslav Hynek:“Dnešní utkání jsme konečně dovedli do vítězného konce. Kluci si to vítězství zasloužili. Sice jsme tam na dvacet minut ve druhém poločase malinko vypadli ze hry, měli jsme tam dost nepřesných věcí.V prvním poločase jsme ale vstřelili krásné dvě branky, v závěru jsme ještě přidali třetí a myslím, že to tomu zápasu odpovídalo. Měli jsme tam ještě nějaké příležitosti, ale nevyřešili jsme to úplně lehkostí a jednoduchostí. Soupeř měl ale take svou kvalitu, snažil se hrát rychle a přímočaře do branky. Nám se ale podařilo spoustu věcí zachytit a co se nepodařilo obraně, zvládl Zdeněk Vávra v bráně.“