Juniorka sehrála utkání proti mužskému týmu Chrudimi

9. 2. 2015 | Redakce

Další přípravné utkání sehrála juniorka dva týdny před začátkem jarní části soutěže. Soupeřem jí byl tým mužů z Chrudimi. Zápas skončil prohrou 0:4.

PU - Chrudim, sobota 7. 2. 2015, 11:00, Chrudim
0:4
(0:2)
ChrudimChrudim

Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Troníček, Cvrček, Vosátka (46. Toman) – Bezpalec, Farkaš (60. Nazar), Volek (60. Petrák) – Mejdr, Moravec, Gajecký.

Jaroslav Hynek: "Rozhodly první poloviny obou poločasů. V první jsme se nedokázali vymanit z presinku soupeře tak dlouho, až jsme jim přihráli na první branku a následně dostali i druhou po skvěle takticky vyřešeném souboji 1:1 zády k bráně domácího útočníka. Lehce jsme zpomalili soupeře při ojedinělém brejku ve 25. minutě, kde jsme nastřelili tyč. Tím jsme se mohli nadechnout, ale sérií nevynucených chyb jsme se opět udrželi pod tlakem. Byl to pro nás kondiční poločas s herním propadem. Po poločasovém taktickém rozboru jsme hru vyrovnali a během 15 minut mohli vyrovnat. Nejdříve Gajecký v těsné blízkosti sám před branku trefil brankáře a totéž se podařilo při samostatném nájezdu Farkašovi. Místo srovnání skóre jsme ze dvou akcí soupeře další dvě dostali. Jeden brejk, standardní situace přes zeď a lekce byla na světě. Parádní zkušenost."