Juniorka remizovala s Teplicemi 2:2

1. 10. 2012 | Redakce

Brzké vedení po brance Jurošky, obrat Teplic v rozmezí dvou minut i vyrovnávací branka Grafnetra v posledních vteřinách - to vše přinesl souboj naší juniorky s týmem Teplic.

10. kolo, pondělí 1. 10. 2012, 16:00, Městský stadion Krupka
Teplice Teplice
2:2
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Teplice: Lipš - Šalda, Jablonský, Lüftner, Bubeníček - Polák, Soukup (87. Gabčo) - Krátký, Česlák (71. Špírek), Čajič (82. Vošmik) - Mat.Shkreta (46. Kodeš)
Dukla Praha: Tetour - Juroška (46. Ilko), Čapek (52. Pták), Skála, Kotlík (62. Grafnetr), Milec (62. Pařík), Svoboda (83. Mazánek), Fryčer, Farkaš, Hrazdíra, Hanousek
Branky: 70. Krátký, 71. Krátký - 4. Juroška,90+2. Grafnetr. ŽK: 32. Jablonský(TEP), 68. Krátký(TEP) - 13. Juroška(DUK), 55. Hrazdíra(DUK). Rozhodčí: Vlasjuk - Blažej, Baum.

V Krupce se utkaly domácí Teplice, 16. tým Juniorské ligy, s pražskou Duklou, která byla před zápasem na 6. místě.

Utkání začalo šancí Teplic, kdy Shkretovu přihrávku do malého vápna zablokovali obránci Dukly. Ve 4. minutě zahrozila Dukla a hned z toho byla vedoucí branka - Juroška se dostal za obranu a přehodil teplického brankáře - 1:0.

Poté následovaly dvě šance domácího Shkrety, ale ani jedna neznamenala větší nebezpečí pro Tetoura.

Ve 25. a 33. min měl dvě šance Čapek, kdy dvakrát po sobě pálil do tyče. Po druhé šanci Čapka zahrozil opět Shkreta z Teplic, ale z dobré pozice pálil nad.

Do poločasové přestávky se hra uklidnila a tak mohli jít hráči Dukly do kabin jako ti spokojenější

Druhý poločas začaly Teplice nadějně, nejprve střílel Soukup, ale jeho střela byla vyražena na roh, po kterém hlavičkoval Čajič, ale Tetour úspěšně vyrazil.

V 59. minutě zahrozili domácí opět z rohového kopu, kdy Jablonský hlavičkoval do břevna.

70. minuta již přinesla vyrovnání, po rychlém brejku se prosadil Krátký - 1:1. To ale nebylo vše, hned po rozehrávce se opět prosadil Krátký a Teplice tak otočily na 2:1.

Následovala série několika střídání a domácí stále drželi vedení 2:1. Ovšem v 92. minutě se prosadil Grafnetr a tečovanou střelou vyrovnal na konečných 2:2.

Jaroslav Peřina: "Dnes jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů, kdy jsme v první polovině zápasu měli jasně navrch a nejenom, že jsme vstřelili brzo branku, ale mohli jsme přidat další, ale Čapek trefil dvakrát tyč. Herně jsme první poločas zvládali poměrně dobře, ale bohužel jsme nedokázali vstřelit druhou branku, která by nás uklidnila. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře, soupeř nás zatlačil a byl lepší než my a odměnou pro něj byly dvě rychlé branky v rozmezí 70. a 72. minuty. Naštěstí ale kluci pracovali až do konce a v 90. minutě jsme vstřelili vyrovnávací branku. Z mého pohledu poloviční spokojenost - první poločas bych ohodnotil známkou 2, ten druhý však 4 až 5."