Juniorka remizovala s Příbramí

7. 11. 2016 | Redakce

Juniorka si připsala druhou remízu 3:3 v řadě, tentokrát s Příbramí. O góly v soupeřově síti se postarali hráči zapůjčení z A-týmu Manzia a Edmond.

13. kolo, pondělí 7. 11. 2016, 14:00, UMT Mikulova
3:3
(2:1)
PříbramPříbram

Dukla Praha: Czehowsky – Luong, Hájek, Brejcha, Brabenec, Stýblo, Barták, Kozel (K), Manzia (70. Vlček), Kaník, Edmond (79. Šahini).
Příbram: Švenger – Břížďala, Mareš, Ježdík (K), Šrain, Casado, Borek, Januška, Laňka, Maršík, Holý.
Branky: 4. a 44. Manzia, 55. Edmond – 12. Mareš, 75. a 90. Borek.
ŽK: 86. Kozel – 18. Holý , 34. Laňka , 90. Borek.
Rozhodčí: Ginzel – Vlček, Kříž.

Nerozhodný stav vydržel do 12. minuty, kdy se dostali do vedení hosté zásluhou Jiřího Mareše, který přesnou ranou prostřelil gólmana Czehowskyho. Avšak s odpovědí přispěchali fotbalisté Dukly hned v zápětí. Míč doputoval až k BIDJE MANZIOVI, který nezaváhal a vyrovnal. Po půlhodině hry byla střela jednoho z domácích sražena nad břevno příbramské brány. Minutu před vypršením řádné hrací doby prvního poločasu se prosadil podruhé v zápase hbitý útočník BIDJE MANZIA a zajistil tím pro domácí jednogólové vedení po prvním dějství.

Hráči Dukly zahájili druhou půli nebezpečnou střelou, kterou musel brankář Švenger vyrážet na rohový kop. Třetí gól Dukly vsítil v 55. minutě při své premiéře EMMANUEL EDMOND. Čtvrt hodiny před koncem překonal domácího brankáře Tomáš Borek a snížil tak na rozdíl jediné branky. Ta bohužel nakonec přišla v 90. minutě. Svoji druhou trefu si připsal Tomáš Borek a postaral se tak o bod z tohoto utkání pro svůj tým.

Jan Roule: "Po zápase s Plzní jsme opět i v tomto zápase měli v průběhu druhého poločasu dvoubrankové vedení, ale v posledních dvaceti minutách hry jsme o toto vedení přišli a z obou zápasů vytěžili pouze po bodu. Je to velká škoda, jelikož jsme v dnešním zápase po obdržené brance svoji kvalitou a převahou otočili vývoj utkání v náš prospěch, za stavu 3:1 jsme měli příležitosti navýšit skóre, ale bohužel nás vychytal skvěle chytající Milan Švenger. S přibývajícím časem bylo dnes potřeba do toho dát více přesnosti, organizovanosti a větší kontroly nad míčem a prostorem. Momentálně se musíme naučit pracovat s tlakem na výsledek v posledních minutách zápasu. Věřím, že tyto herní prvky a zkušenosti nabereme velice rychle a přeneseme je do dalších utkání."