Prohrou 4:1 skončilo druhé mistrovské utkání proti rezervě pražské Slavie.

Dukla Praha BDukla Praha B

Slavia Praha B: Horek - Dostál, Vodrhánek, Zákostelský, Sudek - Prošek (63. min. Galus), Kolařík, Šimeček, Tusjak - Paprčiak (74. min. Cousens), Vondráček (63. min. Kučera)
Dukla Praha B: Sobek - Radoš, Preisler, Hrazdíra, Podkul - Tenkl, Skála (54. Farkaš), Marič (35. Micka) - Kmoch, Jíra, Čapek (86. Freitinger)
Branky: 5. Kolařík, 34. Paprčiak, 36. Prošek, 65. Kučera - 78. Jíra.

Domácí Slavia během úvodní čtvrthodinky měla mírnou převahu, Dukla kontrovala po pasech a průnicích po levé straně Podkulem a Čapkem, ale bez ohrožení branky Slavie.

První čtvrthodinu ukončila Slavia vstřelením prvního gólu a to po zaváhání obrany Dukly na levé straně, když při dlouhém autovém vhazování slávistického pravého obránce Dostála z půle hřiště do prostoru pravého křídla nepokryla obrana Dukly hostujícího pravého záložníka č. 9 Proška, který z pravého křídla odcentroval na malé vápno, kde rybičkou hlavou vystřelil útočník č. 15 Vondráček a nastřelil břevno, z odraženého míče pak domácí kapitán č. 6 Kolařík k levé tyči otevřel skóre, 1:0 pro Slavii.

Po obdrženém prvním gólu hrála Dukla v útlumu, za sílícího tlaku Slavie, ve 22.min. tvrdou ránu levého záložníka Tusjaka ze 17 metrů s obtížemi zneškodil Sobek ve spolupráci se Skálou.

Ve 24.min. po rohovém kopu a přihrávce Čapka vystřelil J.Kmoch z 18 m prudkou přízemní střelu k levé tyči, kterou brankář Slavie Malina stačil vyrazit na roh.

Po té Slavia dobře atakovala rozehrávku Dukly, která nenašla protizbraň na domácí vysunutou obranu, až ve 33.min., kdy po křížné přihrávce Kmocha do levé spojky na nabíhajícího P. Čapka, si P. Čapek obhodil pravého obránce Dostála a z penalty v dobré pozici nastřelil jen břevno branky Slavie.

Slavia kontrovala ve 35..min., když po rohovém kopu Dukly a opakovaném centru do vápna Slavie podnikla rychlý protiútok, a dva vysunutí útočníci Slavie Paprčiak a Vondráček vyškolili obránce Dukly a po přihrávce Vondráčka Paprčiak ze 16 metrů vstřelil důležitý druhý gól zápasu. V téže minutě Dukla vystřídala v záloze Mariče Mickou.

A hned v následující 36. minutě Slavia zvýšila svůj náskok na rozdíl tří gólů, když po rohovém kopu Šimečka odhlavičkoval míč J. Kmoch, ale odražený míč překrásně trefil z voleje z 23 metrů z levé spojky slávistický pravý záložník Prošek a nechytatelnou střelou zvýšil na 3:0 pro Slávii.

Poslední dvojšanci první půle pak měla opět Slavia, a to ve 45. min. po nepodařeném rozehrávaném trestném kopu Dukly u velkého vápna Slavie, z něhož šla opět domácí Slavia do brejku, ale dva domácí útočící záložníci Prošek a Tusjak v samostatném úniku Sobka v brance Dukly neprostřelili, když ten střelecké pokusy obou hráčů bravurně zlikvidoval.

Druhá půle začala další gólovou příležitostí Slavie, když po ztrátě míče v záloze Dukly postupoval sám na brankáře Sobka domácí útočník Paprčiak, ale ten jeho průnik zneškodnil a z odraženého míče dobíhající slávistický levý záložník Tusjak nastřelil z 15 m břevno branky Dukly. V 54. min. Dukla vystřídala v záloze Skálu Farkašem.

Další gólovou šanci si vytvořila Slavia v 61. min., když domácí útočník Vondráček vyhrál souboj se stopery Dukly a po následné narážečce s Proškem jeho střelu z 8 m Sobek v brance Dukly chytil.

V 63.min. provedla Slavia dvojí střídání: Pravého záložníka Proška vystřídal Galus a útočníka Vondráčka vystřídal Kučera.

V 65.min. Slavia udeřila počtvrté, to když po dlouhém autovém vhazování pravým obráncem Dostálem na malé vápno z odkopnutého míče vyhrál souboj na půli domácí stoper Vodrhánek, poslal kolmý míč do levé spojky na Paprčiaka, jehož střelu obrana Dukly ještě odrazila a z odraženého míče č. 17 Kučera zvýšil z 8 metrů na 4:0 pro Slavii.

V 70. min. po rohovém kopu Dukly zahrávaném Čapkem nekrytý Hrazdíra z dobré pozice hlavičkoval 2 m vedle.

V 74. min. Slavia vystřídala v útoku útočníka Paprčiaka, který na jaře hostoval na Dukle, Cousensem. V téže minutě po rozehrávaném rohovém kopu si na malé vápno naskočil stoper Slavie Zákostelský, který přehlavičkoval Sobka, v brance Dukly a oblouček z jeho hlavy skončil nad brankou Dukly.

V 78. min. Dukla zkorigovala nepříznivý stav na 1:4 Jírou, když po výhozu brankáře Sobka přihrál Farkaš kolmo do pravého křídla na nabíhajícího J. Kmocha, který prostrčil do vápna na nabízejícího se Jíru a ten se prosadil přes stopery Slavie a snížil na 1:4. V 86. min. Dukla vystřídala v útoku Čapka Freitingerem.

Mírný vzruch pak přinesl v závěru faul zezadu slávistického Dostála na unikajícího Freitingera.

Celkově měla Slavia po většinu zápasu míč na svých kopačkách a kontrolovala vývoj zápasu. O vývoji rozhodla vyšší kvalita záložní řady a taktické chyby Dukly při standardních situacích.