Juniorka podlehla na hřišti Táborska B

25. 3. 2012 | Redakce

V 18. kole divizní skupiny A prohrála juniorka Dukly na půdě Táborska B, které zvítězilo 4:0. Dukla B si tak připsala teprve první jarní prohru.

18. kolo, neděle 25. 3. 2012
Táborsko Táborsko
4:0
(2:0)
Dukla Praha BDukla Praha B

Dukla Praha B: Sobek – Freitinger, Preisler, Hrazdíra, Hanousek Matěj – Šiml, Skála (70. Heráň), Fryčer – Čapek (46. Svoboda), Kotlík (65. Vaida), Jíra.

Utkání začalo pro hostující tým nešťastně. Brankář Sobek si ve 4. minutě špatně zpracoval míč a při odkopu nakopl také domácího hráče. Z následné penalty se Táborsko dostalo do vedení. V 16. minutě přilétl do pokutového území Dukly centr z levé strany a Sobek jej vyrazil před sebe. Míč se dostal k volnému hráči domácích, který skóroval.

Táborsko hrálo velmi aktivně, napadalo rozehrávku Dukly, která tak měla problémy se založením útoku. Domácí dokázali svou agresivitou Pražany „přetlačit“.

Druhý poločas začal stejně špatně jako ten první. Uběhly jen čtyři minuty, když se po centru z levé strany dostal vyražený míč na hranici vápna, odkud jej hráči Táborska z prvního doteku poslali do branky. Při poslední brance pak nevyšla rozehrávka gólmanu Sobkovi, který trefil domácího hráče, ten posunul míč na volného spoluhráče před brankou a Táborsko slavilo čtvrtý gól – 0:4.

Jaroslav Peřina: „Rozhodl vstup do utkání, kdy jsme v 15. minutě prohrávali 0:2 po dvou individuálních chybách. Domácí nás velmi kvalitně napadali při rozehrávce, s čímž jsme si nedokázali poradit. Druhý poločas jsme chtěli něco změnit, ale do 58. minuty jsme dostali dvě branky po individuálních chybách. Prohrávali jsme 0:4 a mohli dostat další góly. Dnes mužstvo nehrálo to, co jsme si řekli. Hodně to samozřejmě ovlivnily rychlé góly, když v 16. minutě prohráváte 0:2, tak se vývoj utkání těžko obrací.“