Juniorka nestačila na třetiligové Kladno

31. 1. 2013 | Redakce

Ve středu zajížděla juniorka do Rynholce, kde sehrála přátelské utkání s prvním týmem třetiligového Kladna, kterému podlehla 1:3.

přát., středa 30. 1. 2013, 17:00, Kladno
Kladno Kladno
3:1
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štěpánek - Juroška, Jeřábek (46. Begič), Hrazdíra, Podkul (46. Solař) - Fryčer (46. Kučera), Brejcha (46. Hrazdíra Š.), Acosta (46. Pařík) - Svoboda (46. Micka), Kotlík (46. Toman), Bartůněk (46. Čapek).
Branky: 36. Brejcha.

Jaroslav Peřina: "Myslím si, že v prvním poločase jsme měli hru pod jasnou kontrolou a dokázali jsme soupeři vnutit náš herní projev. Bohužel jsme nebyli dostatečně efektivní a ani nebezpeční před pokutovým územím. Spousta našich akcí skončila náznakem nebo nepřesným zakončením. Ocenil bych snahu hráčů, dostat se do zakončení. Ačkoli mi tam chyběla větší podpora ze středu hřiště pro zpětné přihrávky od křídelních útočníků. V pokutovém území nás bylo málo. Ve druhém poločase jsme měli ze začátku hru pod kontrolou, ale pak se nás soupeř snažil ve vysokém počtu napadat, a to nám činilo problémy. Hru jsme zjednodušili a v podstatě si sami svými nepřesnostmi a svou špatnou rozehrávkou dokázali zavařit takovým způsobem, že toho soupeř využil a vstřelil tři branky.

Zkoušeli jsme v rámci tohoto utkání 5 hráčů z kádru U19 a myslím si, že všichni ukázali, že mají potenciál, aby se ucházeli o místo v juniorském týmu. Dále jsme testovali brazilského hráče Acostu, který taky ukázal jistý potenciál, ale má před sebou ještě hodně práce, jak z taktického, tak kondičního pohledu. Jako posledního jsme testovali Jiřího Kučeru z Chlumce nad Cidlinou. Jde o dynamického hráče do středu pole, ročník 93, který ukázal, že v něm je veliký talent.