Juniorka nestačila na Jablonec

29. 10. 2012 | Redakce

Ve čtrnáctém kole juniorské ligy prohrála juniorka s Baumitem Jablonec 5:1. Jediný gól Dukly dával Hanousek.

14. kolo, pondělí 29. 10. 2012, 14:00, hřiště Jiskra Mšeno
Jablonec Jablonec
5:1
(1:0)

Jablonec: Sendrich - Landovský, Šidlo, Pavlata, Just (80. Kozel), Vaníček, Vukovič (73. Jurča), Štemberk (73. Štěpánek), Simerský, Helm (67. Kubista), Skwarczek.
Dukla Praha: Štěpánek - Jeřábek, Pařík (46. Milec), Balaj (46. Ilko), Čapek, Skála (74. Grafnetr), Kotlík (60. Pták), Svoboda, Fryčer, Farkaš (60. Micka), Hanousek.
Branky: 14. Skwarczek, 50. Helm, 69. Vukovič, 85. Jurča, 88. Kozel - 83. Hanousek.

Jako první zahrozila hostující Dukla, když se po chybě domácí obrany dostal do šance Svoboda, brankář Sendrich ale vše zachránil. Pak to zkusil z dálky Hanousek a domácí brankař vytáhl jeho střelu nad břevno. Poté se přihlásil o slovo Jablonec a byla z toho branka v podání Skwarczeka.

Dukla se nevzdávala a hned minutu na to se snažila odpovědět střelou Čapka, tu ale Sendrich opět zlikvidoval. Poté střelec prvního gólu naservíroval míč Vukovičovi, který byl sám u brány Štěpánka, ale vystřelil vedle. To byla také poslední větší akce z prvního poločasu.

Do druhého poločasu Dukla nastoupila se dvěma změnami. Balaje nahradil Ilko a Paříka Milec. Pár minut po začátku šel Čapek sám na brankaře, ale v poslední fázi si míč ukopl. Jablonec naopak žádnou chybu neudělal a tak v 50. minutě zvýšil na 2:0 střelou Helmy. V 69. minutě se prosadil Vukovič, když se zbavil dvou obránců a zvýšil na 3:0. Posledních deset minut se hřiště proměnilo ve střelnici, na které to ale lépe střílelo Jablonci. V 83. minutě snížil Hanousek na 3:1 přesnou střelou z velké dálky. Jablonec však bleskově odpověděl a to rovnou dvěma brankami. Nejprve Štěpánka překonal Jurča střelou do šibenice a o pár minut později se trefil Kozel. Dukla tak podlehla svému soupeři 1:5.