Juniorka body ze severu Čech neveze

7. 4. 2014 | Redakce

Juniorka nastoupila k utkání proti Jablonci a bohužel podlehla stejným rozdílem jako ve čtvrtek s Hradcem Králové. Nutno podotknout, že za severočeské mužstvo nastoupili i hráči s ligovými zkušenostmi, včetně našeho bývalého levého beka Ondřeje Vrzala.

31. kolo, pondělí 7. 4. 2014, 14:00
Jablonec Jablonec
4:2
(2:1)

Jablonec: Krásný – Zoubele, Gebert, Štemberk (80. Sedláček), Vrzal - Houser, Ledecký, Vodička, Skwarczek - Landovský, Hubník (61.Kovář)
Dukla Praha: Němčanský – Kulikov, Preisler, Troníček (83.Vrkoč), Hrazdíra - Brejcha, Bartůněk (71.Bezpalec), Tetour - Gajecký (85.Mazlouf), Vopat, Toman.
Branky: 17. Landovský, 33. a 89. Ledecký, 53.Hubník – 4. Bartůněk, 56.Gajecký. ŽK: Vodička. Rozhodčí: Vít – Hrabovský, Novák.

Domácí začali aktivněji, hned ve své první akci si vypracovali rohový kop. Ten nakonec Němčanský v pohodě chytil. Ale byla to Dukla, kdo vstřelil první branku utkání. Bartůněk střelou z osmnácti metrů poslal hosty do vedení. Bohužel vedení našich juniorů dlouho nevydrželo. V 17.minutě se prosadil Landovský a vyrovnal na 1:1. O deset minut později střílel Toman, ale jeho pokus šel těsně nad bránu. Několik minut na to severočeši otočili stav utkání, Ledecký se prosadil po centru Štemberka a ten stanovil konečný výsledek prvního poločasu.

Severočeské mužstvo bohužel pokračovalo ve střílení branek i ve druhém poločase. Fotbalista ligových parametrů Michal Hubník se prosadil po dobré přihrávce od Vodičky. Juniorka Dukly ale zabojovala a ihned snížila na rozdíl jedné branky. Gajecký z bezprostřední blízkosti překonal Krásného. Obě mužstva následné hrála aktivní fotbal, který se divákům, kteří dorazili, musel líbit. Ale v 89.minutě přišlo definitivní rozuzlení tohoto zápasu. David Ledecký nedal Němčanskému šanci a rozhodl tak o konečném stavu.

Jaroslav Hynek: "Proti Jablonci jsme odehráli parádní utkání, hráče musím pochválit, protože k zápasu přistoupili velice odvážně a dobře kombinovali. Jablonec měl nabitý a velmi silný kádr. První poločas byl vyrovnaný a kolem šedesáté minuty druhého poločasu jsme si vytvořili silný tlak, z kterého jsme snížili na 3:2 a sahali po vyrovnání. V 88. minutě jsme nastřelili břevno a následně soupeř z brejku upravil výsledek zápasu na dvoubrankový rozdíl."