Juniorka: Z Plzně vezeme remízu

13. 1. 2013 | Redakce

Druhé přípravné utkání v rámci zimní přípravy odehrála juniorka v Plzni, s kterou remizovala 1:1.

přát., sobota 12. 1. 2013, 15:15, Luční
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
1:1
(0:1)

Dukla Praha: Štěpánek - Grafnetr (75. Solař), Červeňák, Štancl, Podkul - Preisler, Němeček, Micka (70. Kotlík) - Čapek (45. Mazánek, 79. Juroška), Kunič, Kotlík (45. Farkaš).
Branky: Kunič.

Jaroslav Peřina: "Po špatném vstupu do utkání, kdy nás soupeř prvních dvacet minut přehrával, jsme se osmělili a dokázali jsme si Čapkem a Kotlíkem vytvořit šance. Naši snahu potvrdil Kunič hezkým gólem hlavou.

Ve druhém poločase jsme se opět v úvodu trochu hledali, ale od 70. minuty jsme měli mírně navrch a vytvořili si asi tři velké šance. V utkani jsme vyzkoušeli i mladé hráče z Kunic (Němeček, Štancl), kteří se ukázali ve velmi dobrém světle. Celkově jsem s herním projevem spokojen, chybí více souhry v zadních řadách a lepší řešení okolo pokutového uzemí, ale na tom ještě budeme pracovat."