Juniorka: S Kunicemi se nám nedařilo

6. 2. 2013 | Redakce

Juniorka v dnešním utkání prohrála s Kunicemi vysoko 2:8. "Je třeba si z tohoto utkání vzít něco pozitivního, a to je pro mě prvních 30 a posledních 20 minut zápasu, na kterých se dá stavět," uvedl trenér Jaroslav Peřina po utkání.

přát., středa 6. 2. 2013, 18:00, Újezd u Prahy
Kunice Kunice
8:2
(5:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Kunice: 1. pol. - Tetour-Veselý, Štancl, Hell, Čelůstka - Tenkl, Balšánek, Němeček- Jiruš, Dvořák, Koubek. 2. pol.- Tetour- Ilko, Hyský, Zdeňka, Příhoda- Marič, Kordiak, Skála - Vilám, Tafa, Rejhon.
Dukla Praha: Štěpánek - Solař (46. Grafnetr), Červeňák (46. Begič), Hrazdíra, Podkul - Farkaš (60. Micka), Fryčer (46. Acosta), Pařík (80. Milec) - Svoboda, Kotlík (60. Toman), Čapek (60. Mazánek).
Branky: 30. Koubek, 31. Dvořák, 34. Balšánek, 44. Štancl, 45. Štancl, 50. Skála, 61. Rejhon, 63. Marič - 80. Acosta, 84. Svoboda.

Do třicáté minuty jsme hráli poměrně kvalitně a dobře. Dokázali jsme si vytvořit dvě nebo tři pološance, a i když se Kunice, v podobě Tomáše Tenkla, dostaly do tří šancí, žádnou větší chybu jsme neudělali. Ovšem od 29. do 34. minuty jsme obdrželi tři branky, dvakrát po chybě v rozehrávce, třetí branka byla jen vyvrcholením celého toho zoufalství. A ke konci poločasu jsme inkasovali ještě další dvě branky, obě po standardních situacích.

Do druhé půle jsme prostřídali, což nám pomohlo, ale i tak jsme dvakrát naprosto zbytečně ztratili míč, čehož soupeř využil. Po osmé brance, kterou po pěkné akci vstřelil Marič, to s námi vypadalo už dost špatně, až kolem sedmdesáté minuty jsme začali hrát poměrně zajímavě. Většina našich následujících akcí šla hlavně přes Acostu, který zahrál velmi kvalitní zápas, a který dával na 1:8 a v podstatě založil i akci, z které Svoboda snížil, po centru Mazánka, na konečných 2:8.

Jaroslav Peřina: "Celé utkání lze rozdělit do třech třetin po třiceti minutách. V první jsme hráli poměrně sympaticky, snažili se soupeře napadat, a i když měly Kunice tři nebezpečné střely, Štěpánek je dokázal bez potíží zlikvidovat. Pak jsme na 15 minut prvního poločasu a 15 minut druhého úplně vypadli ze hry a inkasovali všech 8 gólů, což je samozřejmě špatně. Poslední třetinu se hra zlepšila, vytvořili jsme si nějaké šance a dali dva góly. V utkání mě velmi zaujal výkon Acosty. Dále Patrik Svoboda odehrál druhé utkání za sebou velmi kvalitně a nakonec bych ještě vyzdvihl výkon Grafnetra s Kotlíkem. Samozřejmě dostali jsme osm gólů, což je veliký nářez, ale je třeba si z toho vzít i něco pozitivního, a to je pro mě prvních 30 minut a posledních 20 minut zápasu, na kterých se dá stavět."