Junioři v Plzni nebodovali

2. 3. 2015 | Redakce

Junioři Dukly nastoupili proti Viktorii Plzeň, která byla posilněna o tři hráče "A" mužstva. Svěřenci Jaroslava Hynka nakonec podlehli západočeskému celku 0:3.

23. kolo, pondělí 2. 3. 2015, 13:30
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
3:0
(1:0)

Viktoria Plzeň: Šiman – Kovařík (Hejda), Šíša (46. Lešek), Baránek, Medveděv – Glazer, Hradecký, Domabyl (71. Průcha), Kule – Chramosta (46. Brožík), Doležal
Dukla Praha: Vávra – Kluk (67. Zoubek), Schindler, Toman (67. Kulikov), Cvrček - Farkaš (57. Vosátka), Bezpalec, Mejdr - Troníček, Gajecký (57. hajdarovič), Bezdička
Branky: 32. Glazer, 52. Doležal, 63. Hradecký. ŽK: 54. Bezpalec. Rozhodčí: Ardeleánu – Šterba, V. Paták

Hned v 5. minutě se ve stoprocentní gólové šanci ocitl Chramosta, který však nedokázal překonat vyběhnutého gólmana Vávru, po Chramostovi to ještě zkusil Hradecký, ale jeho pokus byl zastaven bránícím hráče na brankové čáře. Po 32 minutách hry to už bylo bohužel 0:1 - po centru Kovaříka z levé strany si naskočil na míč Glazer a přesnou hlavičkou otevřel skóre. Další branka v síti Dukly bohužel přišla po 7 minutách hry ve druhé půli - autorem branky byl Doležal. Plzeň byla v tu chvíli na koni a svou herní pohodu potvrdila třetí brankou, kdy se prosadil domácí kapitán Dominik Hradecký. Dukla tak nenavázala na první jarní výhru proti Českým Budějovicím a prohrála 0:3. Další zápas odehrají svěřenci Jaroslava Hynka 9. března proti Slavii.

Jaroslav Hynek: "Myslím si, že dnešní utkání nebylo líbivé, ani Plzeň, ani my jsme nepředvedli výkon, který by diváky oslnil. První poločas jsme měli lepší než ten druhý. Po obdržené brance padl náš výkon rapidně dolů. Nenašel se v našem týmu žádný hráč, který by předvedl nadstandardní výkon. A prakticky jsme si během zápasu nevytvořili žádnou šanci. Náš podprůměrný výkon skončil zaslouženým vítězstvím Plzně."