Junioři se vrací z Německa bez vítězství

20. 1. 2013 | Redakce

V nedělním utkání proti SpVgg Greuther Fürth U19 prohráli junioři 1:2. "Přesto, že jsme prohráli, bych vyzdvihl především hráče Farkaše, Hrazdíru a Fryčera, kteří předvedli opravdu nadstandardní výkony," uvedl trenér po utkání.

přát., neděle 20. 1. 2013, 13:00, Německo
Greuther Fürth Greuther Fürth
2:1
(0:0)

Dukla Praha: Štěpánek (46. Malý) - Juroška, Červeňák, Hrazdíra, Podkul (46. Solař) - Fryčer, Farkaš, Micka (60. Pařík) - Čapek (55. Mazánek), Kotlík (60. Pták) , Grafnetr (46. Svoboda).
Branky: 75. Mazánek.

Jaroslav Peřina: "Odehráli jsme velmi kvalitní utkání s velice kvalitním soupeřem. Především první poločas jsme měli míč pod kontrolou a velmi dobrou přechodovou fázi. Bohužel z jediné šance vytvořenou Kotlíkem, jsme nedokázali vstřelit branku. Druhý poločas nás soupeř začal v úvodních 15 minutách lehce přehrávat a ze dvou šancí dal dvě branky. My jsme dokázali ještě v 75. minutě korigovat výsledek na 2:1, když se po hezké akci Fryčera a Jurošky trefil Mazánek střižnou střelou přes celou bránu. Přesto, že jsme prohráli, jsem s výkonem spokojený. Vyzdvihl bych především hráče Farkaše, Hrazdíru a Fryčera, kteří předvedli opravdu nadstandardní výkony."