PU, sobota 16. 1. 2016, 12:00, UMT Mikulova
(2:1)
ŠtěchoviceŠtěchovice

Dukla Praha: Vávra - Slicho, Troníček, Cvrček, Schindler - Bezpalec (60. Skuhravý), Farkaš, Petrák (60. Vokoun) - Cabejšek (45. Sedláček), Havlíček (60. Gajecký), Beneš (45. Vopat).
Branky: Petrák (Beneš), Beneš (Farkaš), Sedláček (Vopat).

Libor Pala: „Utkání jsme začali velice dobře a aktivně. V 9. minutě poslal Bezpalec míč do křídla na Beneše, který odcentroval na hlavu Petráka a ten zakončil na 1:0. Ve 12. minutě po zmatečné situaci v pětce jsme obdrželi zbytečný gól. V 15. minutě jsme opět vyvezli míč Bezpalcem a po první asistenci Farkaše z prvního doteku zakončil na 2:1 pro Duklu Beneš. Zhruba od 15. minuty jsme měli hru pod kontrolou a vyrovnali jsme se soupeři bojovností i nasazením. Na začátku druhé půle jsme po signalizované střele doprostřed brány a po nejistém zásahu brankáře obdrželi gól na 2:2. To nás zlomilo a po vystřídání středových tvořivých hráčů, jsme začali prohrávat osobní souboje a soupeř dlouhými míči a nejistými souboji z naší strany vyrovnal hru. V 65. minutě po dohraném rohu a naší nedůslednosti v šestnáctce jsme inkasovali na 2:3. Až do konce utkání jsme místo poziční hry hrozili pouze z rychlých protiútoků a to trojicí Vopat, Gajecký a Sedláček. V 73. minutě utekl Vopat po levém křídle a vystřelil na brankáře soupeře. Ten pouze vyrazil a pohotový Sedláček dorazil odražený míč.“