PU, sobota 6. 2. 2016, 14:00, UMT u Konopiště
Benešov Benešov
4:4
(2:1)

Dukla Praha: Řepa – Slicho (46. Bohánek), Cvrček (40. Troníček), Kozel – Farkaš (80. Vokoun, Bezpalec, Petrák (75. Skuhravý) – Beneš (45. Sedláček (75. Vachoušek)), Havlíček (46. Vopat), Vokoun (46. Bezdička).
Branky: 5. Petrák, 48. Bezdička (Bezpalec), 51. Bezpalec (Petrák), 60. Bezdička (Vopat).

Mladí hráči Dukly začali velice aktivně a vysokým presinkem nutili soupeře k chybám. Už v páté minutě domácí brankář špatně odkopl míč a Petrák po jeho zisku vystřelil k tyči - 0:1. Pod dojmem rychlého vedení a zřejmě i sestavy soupeře, který nehrál v plném složení, došlo u hráčů Dukly k podcenění hry a řadu svých příležitostí lehkovážně zahodili. Benešov trestal po rychlých brejcích, což obrana Dukly nebyla schopna pokrýt. Ve 34. minutě po chybě stopera Dukly soupeř vyrovnal a podobná situace se opakovala i o šest minut později, kdy se nechal obehrát náš pravý obránce u postranní čáry. Do šaten tak šli domácí s jednobrankovým náskokem.

Hned ve 48. minutě srovnal Bezdička po asistenci Bezpalce na 2:2. Nedlouho na to následovala další povedená akce, když v jedenapadesáté minutě Bezpalec krásnou střelou přehoupl otěže utkání na stranu Dukly. V 55. minutě, po útoku domácích do otevřené obrany a špatném vyhodnocení vzniklé situace brankářem Dukly, srovnal Benešov na 3:3. O pět minut později našel Vopat v soupeřově šestnáctce překrásnou přihrávkou z boku Bezdičku a Dukla se tak ujala vedení 3:4. Poté ale dukeláci nevyužili další tři čisté šance a soupeř trestal - pět minut před koncem utkání byl nařízen pokutový kop, s pomocí kterého Benešov vyrovnal.