Junioři proti Aritmě nakonec bez vítězství.

1. 2. 2015 | Redakce

Svěřenci Jaroslava Hynka mají za sebou další zápas ze série přátelských utkání. Tentokrát nastoupili proti prvnímu týmu našeho partnerského klubu Aritmě Praha. S kterým nakonec prohráli 5:3.

PU - Aritma, pátek 30. 1. 2015, 19:00, UMT Aritma
Aritma Praha Aritma Praha
5:3
(1:3)

Dukla Praha: Steinbauer - Mejdr, Bohánek (46. Kulikov), Cvrček, Schindler - Farkaš(46. Petrák), Bezpalec, Volek (46. Troníček) - Bezdička (46. Beneš), Gajecký, Zoubek.
Branky: 3. Bezdička (Gajecký, Zoubek), 25. Gajecký (Zoubek, Bezpalec), 37. Bezdička (Bezpalec, Farkaš).

Jaroslav Hynek: "První poločas do 35. minuty jsme odehráli skvěle. Přesně tak, jak jsme se připravovali. Povedl se nám vstup do utkání a ve třetí minutě šli do vedení, a to těsně před tím Bezdička spálil samostatný nájezd na brankáře. Přesná kombinace, pohyb, odvaha a přímočarost nás přivedla k šancím a brankám. Do 35. minuty to mohlo být 1-6 a nikdo by se nedivil. Soupeř si vytvořil velké množství rohů, při kterých měl výškovou i váhovou převahu. Jsme rádi, že jsme při nich byli koncentrovaní a dohrávali i odražené míče s čímž jsme měli v minulých utkáchích problém. Během poločasové přestávky jsme ale asi namrzli! Hned na začátku nás Aritma překvapila rychlým autovým vhazováním a snížila. Ikdyž jsme následně mohli opět zvýšit, Beneš v těsné blízkosti přestřelil, tak naše hra dostala úplně jiný ráz. Soupeř začal hrát více odvážně, přitlačil na naši rozehrávku a mi si s tím nedokázali poradit. Celkově se nám rozpadla organizace hry v obraně a když se nám někdy podařilo přejít přesně do středního pásma, tak jsme měli až chaotický pohyb v ofenzivě. Aritma toho skvěle využila, začala lépe kombinovat a svou zkušeností utkání otočila. Zaslouženě vyhrála. Děkujeme našemu partneskému klubu za lekci zkušenosti pro naše mladé hráče a přejeme mu hodně vítězných utkání v jarní části soutěže."