Junioři poměřili síly s prvním týmem SK Benešov

27. 1. 2014 | Redakce

K remíze nad prvním týmem SK Benešov, který vede tabulku Divize A, nechybělo moc. Ač o poločase prohrávali 0:3, ve druhé půli vyrovnali na 3:3 a o remízu je připravila až branka ze 72. minuty. Další utkání sehrají v sobotu 1. února od 16 hodin na Aritmě.

PU, sobota 25. 1. 2014, 11:00, UMT Mikulova
3:4
(0:3)
BenešovBenešov

Dukla Praha: Němčanský - Kulikov (70. Schindler), Begič, Šupina (46. Troníček), Schindler (46. Klár) - Brejcha, Tetour, Vrkoč (46. Matta) - Bartůněk, Gajecký (70. Toman), Vopat (75. Maslou).
Branky: 48. Gajecký (Bartůněk), 56. Gajecký (Tetour), 60. Brejcha (Begič, Tetour).

"Kluci splnili to, na co jsme se koncentrovali v tréninku a chtěli vidět v utkání. Bohužel v jiných věcech jsme chybovali a soupeř toho dokázal využít," hodnotil trenér Jaroslav Hynek.