Junioři odehráli první přípravné utkání proti Štěchovicím

18. 1. 2015 | Redakce

Junioři mají za sebou první přípravné utkání. Soupeřem jim byl třetiligový tým Štěchovic, s kterým prohráli 0:4. "Rozdíl byl v přesnosti a důrazu v předfinální a finální fázi a produktivitě," okomentoval utkání trenér Jaroslav Hynek.

PU - Mikulova, sobota 17. 1. 2015, 10:30, UMT MIkulova
0:4
(0:2)
ŠtěchoviceŠtěchovice

Dukla Praha: Vávra (45. Steinbauer) - Kulikov (60. Beneš), Bohánek (45. Troníček), Toman (45. Petrák), Schindler (45. Vosátka) - Farkaš, Bezpalec, Cvrček - Baláž, Gajecký (45. Moravec), Mejdr.

Jaroslav Hynek: "Soupeř ze Štěchovic předvedl vyspělý a klidný výkon. Přesto jsme s ním byli schopni kvalitně kombinovat a vytvářet si příležitosti (ale jen dvě vyložené šance). Rozdíl byl v přesnosti a důrazu v předfinální a finální fázi a produktivitě. Soupeř si pomohl na začátku utkání brankou z rohu a my těsně na to nedali vyloženou příležitost. Věřím, že by nás uklidnila a byli bychom ve všem jistější. Na konci poločasu jsme inkasovali ještě jednou, a to po malém důrazu a přesnosti v podjištění dlouhého míče do obranné čtveřice. Druhá půle měla podobný průběh. Těšila nás neustálá pracovitost hráčů, chuť jít za gólem. Jakmile zkrotíme nervozitu, budeme více trpěliví, tak to půjde. Celková nebezpečnost týmů, včetně branek, vyzněla 6:4 pro soupeře a to mu přineslo vítězství a pro nás další cenné zkušenosti s mužským fotbalem. Děkujeme soupeři."