Junioři mají za sebou utkání s juniorkou Jablonce

23. 1. 2015 | Redakce

Přípravné utkání proti juniorce Baumitu Jablonec se odehrálo ve středu 21. ledna. Junioři Dukly v něm díky menší efektivitě ve finální fázi prohráli poměrem 7:3.

PU - Mikulova, středa 21. 1. 2015, 14:00, UMT Mikulova
Dukla Praha Dukla Praha
3:7
(1:5)
JablonecJablonec

Dukla Praha: Steinbaer - Kulikov, Troniček (46. Bohánek), Toman, Vosatka - Volek (46. Farkaš), Bezpalec, Cvrček - Moravec, Gajecký, Mejdr.
Branky: 30. Cvrček (Moravec, Bezpalec), 82. Gajecký (Vosatka), 89. Gajecký.

Jaroslav Hynek: "Na utkání s takovým rozdílem se často vidí jen co zlepšovat. Myslím, že nám to opravdu ukázalo na čem je třeba stěžejně pracovat, ale také byly z naší strany vidět kvalitní momenty. Do utkání jsme vstoupili aktivně a měli první silnou šanci, která nám mohla utkání dobře otevřít. Nicméně se to vzápětí podařilo soupeři. Celý poločas se to o šance tahalo, ale přesný byl jen soupeř. První půle vyzněla gólově debaklem, ale soupeře jsme donutili udělat také spoustu chyb, které jsme však nepotrestali. Ve druhé půli soupeř skóroval ještě dvakrát a my korigovali v závěru stejným počtem. Byli jsme rádi, že kluci šli za vstřelením branky až do úplného závěru a podařilo se. Každý gól se počítá a povzbuzuje. Můžete hrát po celém hřišti vyrovnaně, ale rozhoduje se v pokutovém území a na tom musíme na obou stranách hodně pracovat."