Junioři jedou z Hradce bez bodů

1. 12. 2014 | Redakce

Hráči naší juniorky odehráli poslední soutěžní utkání v roce 2014, bohužel prohráli 4:1. Hradec o svém vítězství rozhodl ve druhém poločase, když vstřelil tři branky během deseti minut.

21. kolo, pondělí 1. 12. 2014, 13:00
Hradec Králové Hradec Králové
4:1
(1:1)

Hradec Králové: Kuciak – Drozd "C", Kopřiva, Čermák, Vágner (88. Novák) - Zorvan (73. Hlavsa), Hable, Týfa, Zezula - Prokeš, Kratochvíl.
Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Toman, Troníček, Schindler - Tetour, Brejcha, Bezpalec (71. Kozel) - Šíma, Gajecký, Šíma
Branky: 18. Prokeš, 51. Prokeš, 59. Zorvan, 61. Kopřiva – 24. Vopat. ŽK: 67. Zorvan (HKR) – 13. Troníček. Rozhodčí: Černý – Blažej, Novotný
Diváci: 50

Hned ve čtvrté minutě byli fanoušci v Hradci svědky prvního rohového kopu východočechů, který mířil na bližší tyč a málem propadl až za brankovou čáru. V 18. minutě už se ale východočeši bohužel dočkali vedoucí branky. Zorvan našel přesnou přihrávkou Prokeše, který přízemní střelou k pravé tyči nedal Vávrovi šanci. Ve 24. minutě se dopustil Hradec chyby ve středu obrany a Dukla toho využila. Vopat se řítil sám na Kuciaka a vyrovnal na 1:1. Ve 37. minutě měl ještě šanci Prokeš, ale z úhlu mířil jen do boční sítě.

Bohužel v 51. přišla neúprosná hradecká desetiminutovka, ve které vstřelilo hradecké mužstvo tři branky. V 51. minutě se prosadil Prokeš, který proměnil Zorvanův centr. V 59. minutě si Prokeš a Zorvan role prohodili, prvně jmenovaný naběhl za obranu a předložil Filipu Zorvanovi míč do vyložené šance, ve které se hradecký hráč nemýlil. V 61. minutě navýšil na 4:1 Kopřiva, který střílel k pravé tyči. V 64. minutě ještě utíkal sám na branku Kopřiva, ale naštěstí mířil mimo tyče.