Junioři hráli s třetiligovým Žižkovem

23. 1. 2016 | Redakce

Proti stejnému soupeři, s kterým hrálo A-mužstvo svůj první přípravný zápas, nastoupila v pátek dopoledne juniorka.

PU, pátek 22. 1. 2016, 11:30, UMT Hornoměcholupská 300
Žižkov Žižkov
6:3
(3:1)

Dukla Praha: Řepa - Slicho, Cvrček, Kozel (45. Troníček), Schindler - Farkaš (75. Petrák, Bezpalec, Petrák (63. Skuhravý) - Mejdr (45. Sedláček), Slávik (55. Vopat), Beneš (45. Vokoun).
Branky: Bezpalec, Vokoun, Sedláček.

Libor Pala: "Hráli jsme proti adeptovi na postup ze třetí ligy Viktorii Žižkov. Tým je plně profesionální a má nabitý kádr fotbalisty, kteří se otřeli o první ligu. Na osobních soubojích to bylo vidět, kdy byl soupeř rychlejší a silnější. První gól jsme dostali už ve 2. minutě po rohovém kopu. Ale už v osmé minutě, opět po rohu, kdy měl asistenci Petrák, Bezpalec uzavřel zadní tyč a bylo vyrovnáno - 1:1. Soupeř pořád dominoval rychlostí s míčem, ale náš tým se aspoň snažil. Gól na 2:1 pro soupeře jsme obdrželi v 15. minutě, a to opět po rohu, kde byl soupeř nebezpečný z každé standardní situace. Ve 40. minutě udělal taktickou chybu pravý obránce Slicho společně se stoperem Cvrčkem a bylo to 3:1. Do druhé půle jsme vystřídali na 4 postech, ale obraz hry se změnil jen opticky. Soupeř v 65. minutě využil teč po standardní situaci a hned v 67. minutě brejk a bylo již 5:1. V 76. minutě mladý, sedmnáctiletý brankář Dukly udělal chybu, kdy se nechal zaskočit střelou z 20 m do středu brány - 6:1. Konec utkání ale výsledkově patřil mladé Dukle, kdy góly Vokouna, po asistenci Vopata, a Sedláčka, po asistenci Bezpalce, zkorigovaly výsledek na 6:3 pro domácí. Pozitivní bylo to že se junioři nevzdávali a až do konce bojovali o přijatelnější výsledek."