Junioři ani podruhé nezvítězili

14. 7. 2014 | Redakce

V neděli 13. července odcestovali junioři společně s nejstarším dorostem na soustředění v Nymburce, kde je v nedalekém Městci Králové čekal další zápas, tentokrát proti Převýšovu. V utkání doprovázeném deštěm junioři prohráli 0:3.

PU - Městec Králové, neděle 13. 7. 2014, 16:00, Městec Králové
Převýšov Převýšov
3:0
(0:0)

Dukla Praha: Němčanský - Kulikov (60. Stýblo), Reiter, Toman, Vosátka (46. Schindler¨- Farkaš (46. Brejcha), Tetour, Bezpalec (60. Volek) - Bezdička (60. Zoubek), Gajecký, Vopat.

Jaroslav Hynek: "Kvalita a zkušenost byla jednoznačně na straně Převýšova. Mírnou převahu jsme měli jen na koncích obou poločasů. Koncentrovanější výkon jsme předvedli v první půli a k tomu si vytvořili dvě krásné příležitosti. Defenzivní věci v první půli hráči plnili. Do ofenzivy to bylo jednoznačně silnější než proti Benešovu. Druhá půle byla v rozehrávce složitější a o to náročnější pro obranu. Soupeř nás 2 krát potrestal. Třetí gól byl vlastní, když si nepovedený centr soupeře brankář nepozorností srazil do sítě. Přesto jsme mohli několikrát skórovat. Další dvě krásné šance a jedna tyč. To je pozitivní, dvě zranění před soustředěním - negace. Máme mladý tým, který se sehrává, dobře trénuje a posouvá se. Věřím, že se postupně dopracujeme ke kvalitnímu hernímu i zápasovému výsledku."