I přes dobrý výkon juniorka prohrála

23. 5. 2012 | Redakce

Ani celá řada gólových šancí nepomohla juniorce Dukly k bodovému zisku na hřišti Strakonic. Ve 28. kole divize A prohrála 1:2.

28. kolo, středa 23. 5. 2012
Strakonice Strakonice
2:1
(1:1)
Dukla Praha BDukla Praha B

Dukla Praha B: Sobek - Pospíšil, Skála, Šmíd, Hanousek Matěj - Šiml (72. Vaida), Preisler, Farkaš (85. Hrazdíra) - Micka (55. Čapek), Marek, Sklenář.
Branky: 35. Rýdel z pen., 85. Němec - 36. Sklenář. ČK: 83. Šmíd.

Domácí hráči se dostali do vedení gólem z pokutového kopu. Ve 35. minutě se trefil Rýdel. Juniorka ale dokázala vzápětí odpovědět, když jen o minutu později nahrál Farkaš do křídla Mickovi, který nacentroval před branku. Míč nejprve minul Marek, za něj si ale zaběhl Sklenář a v zakončení se nemýlil.

Strakonice pak o své výhře rozhodly v závěrečných minutách, kdy byl nejprve vyloučen Šmíd a v 85. minutě pak skóroval Němec.

Jaroslav Peřina: „I přes porážku jsme podali velmi dobrý výkon, se kterým jsem spokojen. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, ale doplatili jsme na jejich neproměňování. I když jsme prohráli, podali kluci dobrý výkon.“