Generálka se juniorům povedla. Hradec Králové porazili dvougólovým rozdílem.

24. 7. 2015 | Redakce

Poslední utkání přípravy sehráli junioři ve sportovním centru v Nymburce, kam odjeli na několikadenní soustředění. V generálce na novou sezonu přivítali tým nedalekého Hradce Králové, který porazili 2:0. První mistrovské utkání čeká juniory v neděli 26. července od 10:15 proti Zbrojovce Brno na hřišti SK Uhelné sklady Praha.

PU, středa 22. 7. 2015, 10:15, SC Nymburk
2:0
(1:0)
Hradec KrálovéHradec Králové

Dukla Praha: Vávra (75. Řepa) - Mejdr (60. Kulikov), Bohánek (60. Troníček), Cvrček (60. Kozel), Schindler (60. Slicha) - Bezpalec (60. Farkaš), Jakab, Hajdarevič (60. Petrák) - Bezdička (60. Vokoun), Beneš (60. Gajecký), Cabejšek (60. Kolařík).

Libor Pala: "Rezerva Dukly Praha hrála v poslední den svého herního soustředění s vrstevníky Hradce Králové. Cílem bylo hrát dobře a přitom vyhrát. V prvních dvou utkáních byl splněn vždy jen jeden aspekt. S Vlašimí hráči vyhráli, ale předvedená hra měla daleko k ideálu. Naopak proti třetiligovým Dobrovicím hra byla velmi dobrá, ale v koncovce utkání Dukla dostala dvě branky. Mladí fotbalisté Dukly měli v tomto utkání celou dobu převahu a presingem odebírali soupeři míče ještě na jeho půlce. Dlouho se ale nemohli prosadit střelecky, protože většinou selhávala předfinální fáze, kterou Dukla řešila zbrkle. První gól vstřelili po hezké akci levého beka Schindlera ve 31. minutě. V šestnáctce se prosadil Beneš a od tyče doklepával na 1:0 Bezdička. Cílem bylo i odskočení soupeři na dvougolový rozdíl. Trenér vystřídal v 60. minutě skoro celou jedenáctku a v 66. minutě opět po hezká akci, kdy do šestnáctky centroval Farkaš a hlavou přizvedl Gajecký, doklepl na zadní tyči Jiří Vokoun. Výsledek 2:0 byl odpovídající hře celého mužstva."