Dukla zůstává v přípravě neporažena

6. 7. 2024 | Martin Bartošek

Dukla odcestovala v sobotu 6. července do Lysé nad Labem k přípravnému utkání s druholigovou Chrudimí. Zápas skončil vítězstvím týmu z Julisky 2:0 po gólech v úvodu utkání. Už v 1. minutě utkání otevřel skóre Jakub Zeronik a po výborném pasu Filipa Matouška z pravé strany se v 19. minutě prosadil Štěpán Šebrle. Pražané zůstávají před svým návratem do nejvyšší soutěže v rámci letní přípravy neporaženi, když ve čtyřech zápasech třikrát zvítězili a jednou remizovali. Příští zápas čeká svěřence trenéra Petra Rady během soustředění v Písku, kdy se ve středu 10. července utkají od 17:30 ve Strunkovicích nad Blanicí s Pískem.

přát., sobota 6. 7. 2024, 11:00, Lysá nad Labem