S Baníkem Ostrava jsme odehráli výrazně lepší utkání, než před týden ve Frýdku-Místku a přesvědčivě zvítězili 4:0

23. 5. 2024 | Redakce

Od úvodních minut jsme byli lepším týmem a v poločase jsme vedli o dvě branky. Hosté si po přestávce vytvořili převahu, nicméně další dvě branky v rozmezí dvou minut převážili utkání na naši stranu.

27. kolo, sobota 18. 5. 2024, 13:00, Juliska
4:0
(2:0)
OstravaOstrava

Dukla Praha: Vácha – Kolský, Bárta, Müller T., Prior – Šelicha, Sladovník (66. Lopatář), Regal (74. Babka) – Káža (74. Valentík), Skalník (81. Kroupa), Uher (74. Pančev)

Branky: 19. a 34. Skalník, 73. Šelicha, 75. Babka

Tomáě Kulvajt (FK Dukla Praha): Tentokrát můžeme být s výkonem spokojeni. Od úvodních minut jsme šli silně za vítězstvím a v poločase jsme zaslouženě vedli. Za Filipa Skalníka jsem rád, protože v předchozích zápasech se mu střelecky nedařilo. Tentokrát na sebe při absenci Filipa Mikeše vzal zodpovědnost a jeho dva góly byly pro vývoj utkání velmi důležité. Vstup do druhého poločasu však nebyl z naší strany optimální. Nedokázali jsme podržet míč, v soubojích jsme byli často pozdě, z čehož plynuly i naše fauly a množství standardních situací. Znovu jsme však prokázali, že je dokážeme velmi pečlivě bránit. Jako již po několikáté naši hru oživili střídající hráči. Lopatář rozjel akci před třetím gólem a pak skvěle rozehrál standardní situaci na hlavu Babky, který byl na hřišti snad minutu. Dnešní výkon byl charakterem přesně takový, jaké jsme předváděli na podzim a věřím, že si stejnou energii udržíme i do posledních třech kol.